Mada

Dabar madingas vyriškas stilius

1958377_620594728009386_1170970638_nPsichologai įsitikinę: idėjas iš vyrų spintų dailiosios lyties atstovės negvelbia tik todėl, kad nori atrodyti originaliai ir sukurti tvirtos moters įvaizdį. Puošdamosi nepersistenkite. Antraip iš mūsų spintų idėjas vagiantys vyrai sugedus automobiliui atsuktuvą išties jums.

Įsigykite vyriško modelio paltą, kuris ištikimai jums tarnaus dešimtmečius ir puikiai derės prie mėgstamų kelnių, švarkų bei baltų marškinių. Minimalizmo mylėtojoms užteks neįmantraus apdaro su klasikiniais atvartais. Puošeivoms reikės įspūdingesnio palto su plačia kailine apykakle.

Megzti drabužiai rimtam vyrui? Nebent jis šaltmirys arba mamytės sūnelis, pamanote. Metas pakeisti nuomonę, nes megztais paltais vilkiančių vyrų šį sezoną tikrai nesutiksite. Stambiais raštais megztas paltas kontrastingos spalvos apykale ar trumpesnis platus megztinis – geras pasirinkimas moterims, užsimojusioms improvizuoti vyriško kostiumo tema, bet nenorinčioms atrodyti pernelyg vyriškai.

Dizaineriai sako, kad šiemet ne viena dailiosios lyties atstovė gali prisijaukinti vyrišką stilių. Ant podiumų karaliauja kelnės, švarkai ir liemenės. Be pastorojo drabužio savo įvaizdžio neįsvaizdavo nė vienas stilingas vyras. Ir jie buvo teisūs – liemenė atrodo originaliai, paryškina liemenį ir idealiai dera su kitomis vyriško stiliaus detalėmis: kaklaraiščiais, kaklaskarėmis ar nosinaite kišenėje.

Tirpstantis sniegas ir giedrėjantis dangus pranašauja pavasarį. Taigi metas atnaujinti jausmus, namus ir drabužines. Pristatome jums tris pavasarios mados tendencijas, kad žinotumėte, ko dairytis parduotuvėse.

Aidintis liaudiškų dainų rimtais, šis stilius ardo žiemos rimtį ir džiugina spalvomis bei originaliomis idėjomis. Tiesą sakant, folkloras iš mados niekada nebuvo pasitraukęs, tik dizaineriai kaskart nurodo kitą jo kryptį. Šiemet viršūnėje – ekspresyvūs šiaurės afrikos ar rytų šalių motyvai. Rinkitės išsiuvinėtus, spalvingus, įvairiais ornamentais ir aplikacijomis margintus apdarus.

Ant podiumų ir parduotuvių vitrinose skleidžiasi įvairaus dydžio žiedai. Jeigu jų gausa jus vargina, rinkitės kitą madingą sezono detalę – taškelius. Linksmai pabirę ant sijonų, sukneles internetu ir palaidinių, jie suteiks jums geros nuotaikos. Tik šiemet taškeliai turi būti tarsi kareivėliai: išsidėstę ne chaotiškai, bet labai griežtai ir tvarkingai.

Labai originaliai ir gaiviai atrodantis odos ir perregimo šifono duetas turėtų patraukti naujovių ieškančių stileivių dėmesį. Jau pernai dizaineriai užsiminė, kad amžinai madingas trumpas rokerių striukes šiltuoju sezono labai gražu derinti su plonytėmis šilkinėmis suknutėmis. Šiemet jie siūlo su oda derinti skaidų šifoną. Mados žinovai įsitikinę, kad toks ansamblis suteikia seksualumo bei ekspresijos.