Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Paskolos visada turi atitinkamas pasekmes

paskolos

Esant didelėms bėdoms su finansais, ne vienam žmogui tenka ieškoti sprendimų, kurie leistų atsikvėpti nuo sunkių įmokų, tačiau ne kiekvienas gali refinansauoti susikaupusias paskolas, tuo labiau – sau leisti atidėti kitas kredito įmokas. Verta pabrėžti, kad tokia padėtis atsiranda tada, kai asmuo blogai paskaičiuoja savo mėnesio biudžetą. Tai dažniausiai vyksta prieš imant naujas paskolas ar greituosius kreditus. Tiesa, nereikėtų pamiršti ir lizingo paslaugų, nes kai kurios iš jų yra ne ką lengviau mokamos nei turimi įprasti kreditai.

Ieškant palankaus varianto, būtina kruopščiai apžiūrėti kokie įsipareigojimai kenkia labiausiai. Tai reiškia, kad prieš darant sprendimus, reikia įsitikinti kurios kredito ar lizingo įmokos yra mokamos sunkiausiai. Vienas paprasčiausių pavyzdžių – didžiausios įmokos. Tos paslaugos ar kreditai, už kurias mokate didžiausias įmokas kiekvieną mėnesį, turite mokėti pirmiausiai t.y. pirmiausia reikia atsikratyti šių įsipareigojimų, jog likusios mažesnės įmokos smarkiai neteptų jūsų žemyn.

Kiekvienas asmuo, nenorintis patirti finansinių problemų, pirmiausia turėtų suprasti, kad lengvai vykdomų finansinių įsipareigojimų nebūna. Prieš imant paskolą, nereikia iškart galvoti, kad viskas vyks sklandžiai, nes jūs patys nežinote kokių problemų ateityje galite turėti. Kai kurios bėdos atsiras netikėtai. Ką tuo norime pasakyti? – jūsų svarbiausias žingsnis, prieš sudarant įsipareigojimo sutartį – įsitikinti, kad jums tokios paslaugos ar prekės tikrai reikia. Jeigu reikia, vadinasi turėsite kurį laiką kaip reikia pasispausti ir savo biudžetą tvarkyti griežčiau.

Grįžtant prie įsipareigojimų vykdymo, siūlytume išvengti nereikalingų paslaugų įsigijimo, o taip pat patartina atsisakyti tų, kurios jums yra nereikalingos. Jeigu jau iš tiesų neberandate kitos išeities kaip išsikapstyti, turite atsisakyti tų paslaugų, kuriomis jūs naudojatės labai mažai. Tai gali būti interneto plano sumažinimas, sporto klubo abonemento nepratęsimas ir t.t. Šias išlaidas panaikinus, jūs turėsite galimybę lengviau padengti kitas svarbias įmokas. Svarbu, kad kreditoriui nesutiektumėte pagrindo manyti, kad jūs slapstotės. Iškart informuokite paskolos teikėją, kad jam kreditą ar paskolą galite grąžinti tik mažesnėmis dalimis nei tartasi. Paslaugų teikėjai mieliau tada atideda visišką įsipareigojimų vykdymą ir nesikreipia į išieškojimo bendroves.

Panašūs straipsniai:
 
Eleyus CCN L 03 110 60 BR gartraukis
 
Team Group DDR3 4GB 1333MHz CL9 1.5V
 
Sony ZX330BT Headband/On-Ear, Microphone, Black
 
Toneris Canon CRG724H | LBP6780x