Įvairūs,  Paslaugos

Skyrybų advokatai: ar advokatė geriau supranta moterį?

Skyrybos sunkus procesas visai šeimai, ypač tada, jei bylinėjamasi dėl turto ir vaikų globos. Ne paslaptis, kad skyrybas labiau išgyvena moteris, kuri dar nuo vaikystės svajojo apie gražią ir darnią šeimą. Kita vertus, įskaudinta dailiosios lyties atstovė neretai yra pasiruošusi savo sutuoktiniui „numauti paskutines kelnes“. O šiai misijai sėkmingai įvykdyti yra reikalingi skyrybų advokatai.

Moteris ieškodama skyrybų advokato dažnai ieško moters specialistės nes yra įsitikinusi, kad moteris geriau supranta moterį ir tokioje situacijoje ją visada labiau palaikys. Taigi, ar tiesa, kad advokatė visada yra geriau supras moterį?

Netiesa! Advokatė yra specialistė ir jos darbas yra ginti savo klientą bei jo interesus, nepriklausomai nuo to, kokia būtų jo lytis. Žinoma, moteris gali geriau įsijauti į ginamosios situaciją, tačiau teismo procesas nėra realybės šou, kiekviena pusė nori skyrybas užbaigti, kuo greičiau, todėl skyrybų advokatai Klaipėdoje ar kitame mieste turi būti pasirinkti ne pagal lytį, o pagal profesionalumą.

Kaip žinoti, kad skyrybų advokatai yra išties profesionalūs?

Visų pirma, būtina išsiaiškinti, kokia pasirinkto advokato darbo patirtis, kiek bylų jis yra laimėjęs. Tai nesunkiai galite padaryti pasiknaisioję po internetines svetaines arba tiesiog paskambinę į advokatų kontorą ir paklausę dominančios informacijos. Atminkite, kad profesionalūs ir patyrę „vilkai“, kurie išmano savo darbą iki menkiausių smulkmenų, kainuoja brangiau. Patyrę skyrybų advokatai Klaipėdoje ir kituose miestuose už vieną savo darbo valandą gali paprašyti sumokėti 50-200 eurų. Kita vertus, skyrybos nėra pigios, ypač tada, kai sutuoktinei nesutaria dėl vaikų globos ar turto dalybų. Tad reiktų nusiteikti papurtyti piniginę.

Visų antra, niekada nesirinkite advokato, jei nesate su juo bendravęs akis į akį. Susitikimo metu įvertinkite advokato manieras, bendravimo įgūdžius. Jei advokatas nesistengia jūsų išklausyti, o tik nori surinkti faktus, vertėtų pasvarstyti ar jis jums tinkamas. Geri skyrybų advokatai visada atidžiai išklauso, išsiaiškina situaciją ir pasiūlo galimą sprendimą.

Tad advokatą rinkitės ne pagal lytį, o profesionalumą ir patirtį. Sėkmės!