maisto pakaitalas S-FOOD
Grožis,  Maistas,  Pirkiniai,  Sportas,  Sveikata

Maisto pakaitalai žavioms moterims

maisto pakaitalas S-FOODNereikia laukti, kad taptumėte panašios į vieną personažą su 12 liemenėlių iš „Na palauk“ serijos filmuko apie paplūdimį… Mitybą reguliuoti galima kas dieną ir labai nesunkiai. Tam pasitarnaus tinkami maisto pakaitalai.

Maisto pakaitalas S-FOOD yra subalansuotas specialiai moterims. Jis paruoštas taip, kad per dieną gautumėte 1500 kilokalorijų. Tai yra mokslininkų nustatyta norma, kiek žmogui per dieną reikia energijos, kad organizmas funkcionuotų puikiai. Kai vartojama 1500 kilokalorijų per dieną, nesikaupia riebalinis sluoksnis, nes visa energija yra suvartojama. Maža to, jei judate daugiau, organizmas reikalauja daugiau energijos. Iš kur ją paimti? O gi iš organizme esančio riebalinio sluoksnio, kurio taip norite atsikratyti visus metus, ne tik artėjant bikinio sezonui.

Maisto pakaitalai dažnai maišomi su papildais. Skirtumas yra vienas ir esminis. Maisto pakaitalas pakeičia pusryčius, priešpiečius, pietus ir vakarienę visiškai, tuo tarpu maisto papildas yra vartojamas su maistu, kad būtų pasisavinamos tam tikros medžiagos. Dėl to maisto papildams nereikia pieno, pakanka tik vandeniu užpilti miltelius ir kelis kartus gerai suplakti. Maisto papildai turi įvairių tikslų, o maisto pakaitalas – tik vieną – pakeisti cepelinus, kepsnius, salotas, bulvytes fri ir t.t. reikalingą naudingų medžiagų kiekį turinčiu kokteiliu. Suvartojus maisto pakaitalų nejaučiamas alkis, todėl, kad jie yra pakankamai sotūs. Dėl to nereikia papildomų užkandžių.

Vartojant maisto papildus reikia gerti vandens. Kaip žinote, per dieną reikia išgerti 2 litrus vandens. Jei esate bandę tai daryti, tikriausiai susidūrėte su problema. Kaip per dieną išgerti 2 litrų talpos plastikinį butelį vandens. Juk jo tiek daug! Vartodamos maisto pakaitalus, butelį galite mažinti iki 1 litro talpos. Juk maisto pakaitalas užpilamas 350 ml vandens, tad per dieną ir taip suvartosite 1,4 litro. To tikrai nepasieksite, jei valgysite picas, kepsnius ar net sriubą.

Maisto pakaitalas yra skirtas laiko neturintiems ir pinigus taupantiems žmonėms. Pasvarstykite, kas geriau? Maitintis brangu ir kokybišku maistu, ar savaitę vartoti vien tik maisto pakaitalą? Kitas momentas yra paruošimo greitis. Pietums paruošti ir suvartoti prireiks vos 2 minučių. Reiškia, tai galite padaryti ir pakeliui į susitikimą važiuodamos automobiliu, per kavos pertraukėlę seminare arba susirinkime. Tokiu būdu neišsimušama iš maitinimosi ritmo ir nejaučiamas alkis. Kai alkis nejaučiamas, nereikia papildomų užkandžių, nuo kurių daugiausia ir storėjame. Tai praktiškas būdas lieknėti ir jausti gerai. Ir kainuoja nedaug – 29 eurai (5 dienų kursas po 4 skirtingų skonių porcijas).