Grožis

Dantų implantai – kodėl turėtumėte juos išbandyti

Dantų implantacija – tai geriausias būdas atstatyti prarastus danties. Šio pakaitalo dėka atkuriamas netekto danties funkcionalumas bei išvaizda. Jei dėl nenumatytų aplinkybių praradote dantį, implantacijos dėka susigrąžinsite savigarbą, burnos funkcionalumą ir pilnavertį gyvenimą.

Dantų implantavimas nėra pigus, tačiau procedūros suteikiama nauda pranoksta bet kokį kitą dantų atstatymo būdą. Aplaidumas bei nenuspėjami nelaimingi atsitikimai gali pažeisti mūsų šypseną, kurios atkūrimas turi būti pagrindinis prioritetas. Pažeistų ar prarastų dantų atstatymo būdų yra daug, tačiau dantų implantacija yra pati efektyviausia.

Dantų pažeidimo rimtumą nuolat didina atidėliojimas, neretai siejamas su daugeliui pažįstama odontologo baime. Ją skatinantys gandai apie skausmingas, klaidingas, ar net burnos sveikatai žalingas dantų gydytojo paslaugas klaidina pacientus ir užgožia nuolat rimtėjančią problemą. Neatidėliokite vizito pas odontologą, nes dantų implantacija atstato ne tik šypsenos grožį, bet ir optimalią burnos sveikatą ir funkcionalumą. Konsultacijos metu susipažinsite su atliekamos procedūros tikslumu, eiga ir nauda, tad visos baimės jau netrukus išblės.

Nors dantų implantacija – tai geriausias būdas pakeisti prarastą dantį, geriausia procedūros versija gali pacientui brangiai kainuoti. Idealaus rezultato siekiantys klientai ant įsriegto implanto tvirtina geriausius protezus – aukštos kokybės keramikos vainikėlius. Šie protezai puikiai atkartoja sveiko, natūralaus danties išvaizdą ir atkuria nepriekaištingą šypseną. Pakankamai pinigų neturintys pacientai renkasi pigesnes alternatyvas – pigesnio metalo protezus. Šie variantai taip pat gerai įgyvendina norimo implanto funkcijas, tačiau neatkuria natūralaus burnos grožio. Dažnai pacientai renkasi pigesnio metalo vainikėlius tolimesniems, prastai matomiems dantims – tai puikus būdas sutaupyti ir tuo pačiu užtikrinti maksimalią burnos higieną ir funkcionalumą. Keramikinius implantus naudokite geriausiai matomiems dantims, o kitiems atvejams rinkitės pigesnes alternatyvas – nuo to burnos sveikata nei kiek nenukentės.

Žemiau pateikiame detalesnį dantų implantacijos naudos aprašymą. Įsitikinkite, kad šis dantų atstatymo būdas pats geriausias ir pasinaudokite juo jau dabar!

Natūralaus funkcionalumo bei šypsenos atkūrimas

Pagrindinis dantų implantacijos tikslas – atkurti puikų, natūralų sveikos burnos funkcionalumą ir gražią šypseną. Pažeisti ar prarasti dantis gali ne tik greitai pažeisti jūsų sveikatą, bet ir sugadinti dantų išvaizdą. Sveiki ir gražūs dantys suteikia didelį pasitikėjimą savimi svarbiose socialinėse situacijose. Šypsenos praradimas trukdo pacientui gyventi pilnavertį gyvenimą. Jei praradus tolimesnį dantį manote, jog tiek šypsena, tiek burnos sveikata nei kiek nenukentėjo, turime jus nuliūdinti. Nepakeitus prarastos danties šaknies titaniniu implantu pamažu atsiras burnos deformacijos bei suprastėjusio sąkandžio požymiai. Dantų implantacija – tai vienintelis būdas sustabdyti žalą sveikatai ir atkurti optimalią burnos būseną. Šios procedūros dėka galėsite atkurti nuostabią natūralią šypseną bei mėgautis nepriekaištinga sveikata ir dirbtinių dantų funkcionalumu.

 

Kokybiškas, ilgaamžis prarastų dantų atstatymas

Sėkmingas dantų atstatymas – tai ne tik lengvas kramtymas ir graži šypsena. Dantų implantacija yra kokybiškas ir ilgaamžis netektų dantų atkūrimo sprendimas dėl itin lengvos priežiūros. Didesnė procedūros kaina turi nuostabią ilgalaikę vertę. Ant titaninio implanto tvirtinamiems vainikėliams pakanka standartinės dantų priežiūros, tad jūsų burnos higienos rutina nei kiek nepasikeis.

Nors dantų implantacija nėra pigi dantų atstatymo procedūra, pagal užsakymą gaminami ir itin lengvai prižiūrimi implantai – tai nepakartojama investicija į ateitį. Pigesnės, nepatikimos dantų atkūrimo procedūros gali paaštrinti burnos sveikatos problemas ir verčia pacientus nuolat nerimauti dėl protezų būklės. Profesionalios, nuolat tobulėjančios dantų implantacijos technologijos užtikrina sėkmingą, saugų ir itin sveiką natūralaus danties atstatymą!