Auksarai is sidabro
Grožis

Stiliaus patarimai norinčioms tinkamai pasitelkti papuošalus

Papuošalai yra tarsi tikrų tikriausias lobis kiekvienai moteriai, mėgstančiai pirkti madingus aksesuarus, derančius prie jų aprangos. Tačiau kaskart eidamos į vakarėlį moterys sutrinka ir ima savęs klausti, kaip tinkamai suderinti daugybę skirtingų papuošalų. Nepaisant išskirtinių jų savybių, kiekvienas komponentas, atrodo, tinka ne prie kiekvienos aprangos. Todėl neretai skubėdamos dar kartą užsidedate tuos pačius mėgstamus papuošalus, dėl kurių mūsų stilius ir vėl atrodo vienodas ir pakankamai nuobodus.

Taigi, jei jūs su tokiomis situacijomis susiduriate pakankamai dažnai, dabar būtų pats metas sau į pagalbą pasitelkti ir kelis praktiškus stiliaus patarimus.

Nepulkite į paniką – taip buvo nutikę kiekvienai iš mūsų

Kad išvengtumėte tikrų tikriausios stiliaus katastrofos, turime jums keletą fantastiškų idėjų ir būdų, kaip pasirinkti gražius, elegantiškus ir jūsų stilių papildančius juvelyrinius dirbinius, kurie derėtų prie jūsų asmenybės, šiuolaikinės mados ir pasirinktų drabužių, kartu juos išryškinant.

Skirtingų papuošalų derinimas

Skirtingų juvelyrinių dirbinių derinimas yra puikus būdas „pažaisti“ su savo turimais papuošalais. Apsvarstykite galimybę juos sluoksniuoti arba maišyti. Norėdamos sukurti išskirtinį ir įdomų įvaizdį, maišykite ir derinkite skirtingo ilgio vėrinius. Unikalios formos, raštai, spalvos ir tekstūros gali įprastus drabužius paversti tiesiog nuostabiais ir nepakartojamais.

Stilingų auskarų ir įvairių raštų grandinėlių bei apyrankių nešiojimas yra įdomus ir originalus būdas išryškinti savo unikalų įvaizdį. Jei turite kelis auskarus, pridėkite paprastų žiedų, sluoksniuokite grandinėles ir eksperimentuokite su auskarais; pataikykite ir išbandykite daugybę stilių, kad sukurtumėte savo išskirtinį įvaizdį.

Turėtumėte žinoti, kada vertėtų sustoti

Kiekviena iš mūsų turi gebėti suprasti, kada kas nors nuėjo per toli. Nors įdomu eksperimentuoti ir sukurti kažką unikalaus derinant kelis įdomius juvelyrinius dirbinius, taip pat turite žinoti, kada to jau per daug. Pavyzdžiui, galbūt pasirinkus keletą nedidelių blizgių papuošalų jums pavyks atsisakyti didelio vėrinio, dėl kurio priešingu atveju jūsų įvaizdis atrodytų perkrautas.

Apsispręskite dėl auskarų atsižvelgiant į savo veido formą

Jei norite žavėti bet kuo, ką dėvite, auskarai turi būti nepriekaištingai! Paprastas patarimas – dėvėti auskarus, kurie papildo jūsų veido bruožus ir formą. Taip daugiau žmonių pastebės jūsų aprangą, plaukus ir veidą. Jei jūsų plaukai ilgi ir tankūs, didelius ar milžiniškus auskarus derinkite su mažais ar vidutinio dydžio smeigtukais ar kabančiais auskarais. Šiuolaikinėje rinkoje siūlomi tiek auskarai iš sidabro, tiek ir iš aukso, platinos bei kitų tauriųjų metalų, todėl jums tikrai neturėtų būti sudėtinga pasirinkti būtent tokius auskarus, kurie geriausiai atitinka jūsų skonį ir stilių.

Ką vertinate labiau: drabužius ar papuošalus?

Pasistenkite, kad vienas dalykas taptų svarbiausiu jūsų aprangos akcentu, nesvarbu, ar tai būtų nuostabi suknelė, ar ekstravagantiški papuošalai. Jei norite sulaukti daugiausiai dėmesio, dėvėkite ką nors ryškaus, kas padėtų išsiskirti iš minios. Jei vilkite labai ryškią suknelę, rinkitės lengvus ir paprastus papuošalus; jei vilkite paprastą suknelę, rinkitės storų apvadų vėrinius ir masyvius papuošalus.

Ypatingoms progoms skirti papuošalų deriniai

Kiekvienam renginiui būdingi savi reikalavimai. Kalbant apie papuošalus, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti sudėtinga atrasti detales, kurios papildytų bendrą pasirinktos suknelės išvaizdą. Tačiau papuošalų pasirinkimas pagal suknelės spalvą, raštą ir faktūrą yra paprastas būdas, kuris padeda moterims paprasčiau suderinti proginius drabužius su įvairiais papuošalais. Nesvarbu, ar tai būtų kuklus pakabukas biurui, didelis vėrinys vestuvėms, stambūs auskarai atostogoms, ar sluoksniuoti žiedai neįpareigojantiems susitikimams, visuomet yra būdas juos tinkamai suderinti.