www.best.lt

Išpardavimas, arba Išpardavimo politika mūsų kraštuose.

Arba kaip pardavėjai apgaudinėja mus per išpardavimą.

Daugelis iš mūsų esame susidūrė su situacija, kai tau tiesiog nereikia daikto, na teisingiau tariant, tau norėtųsi to ar ano daikto, bet tu gali drąsiai pakentėti, ir nepirkti, bet… įvyksta įdomus ir keistas dalykas, tu pamatai tą daiktą vienoje ar kitoje parduotuvėje, kurioje vyksta išpardavimas, ir tu tiesiog nebegali savęs suturėti, ir įsigyji senai lauktą daiktą. Žinoma, yra ir kita grupė piliečių, kurie tiesiog perka viską, ką tik gali įpirkti vien todėl, kad vyksta išpardavimas, ir jiems nėra svarbu daugiau niekas.
O tiesa yra labai skaudi ir įžeidžianti, mus tiesiog kvailina ir apgaudinėja prekybininkai. Jeigu parduotuvėje yra užrašas išpardavimas, tai beveik devyniasdešimt procentų tikimybė, kad toje parduotuvėje išpardavimu nė nekvepia, o yra vykdomas juodasis marketingas, kai kainų etiketės yra perklijuotos didesne kaina, ir prekės yra parduodamos už tą pačią kasdieninę kainą, nors turėtų vykti išpardavimas, ir kainos turėtų būti žymiai mažesnės.
Niekas iš mūsų tiesiog nesusimąstome, kad yra laikotarpiai, kai prekybininkai žino, kad žmonės pirks, ir kad nuleisti kainos nėra prasmės, nes žmonės, kaip pavyzdžiui prieš Šv. Kalėdas, vis tiek pirko, perka ir pirks prekes, tad, kad tik pritraukti lankytojų dėmesį ir akį, paskelbiame išpardavimą, ir laukiame kvailų klientų, kurie puls pirkti prekes už kasdieninės prekės kainą, nors visos parduotuvės vitrinos ir afišos rėkte rėks, kad čia vyksta išpardavimas, čia pigių prekių namai.
Būkite protingi, naudokitės savo galva, vertinkite racionaliai situaciją, supraskite, kad kiekvienas prekybininkas yra suinteresuotas iškišti ir parduoti prekę Jums juo brangiau, ir tikrai nėra nė vieno suinteresuoto parduoti prekę pigiai. Jeigu jau ieškote prekių, ieškokite ir skirkite paieškoms laiko, susipažinkite su prekės kainomis, ieškokite kokios prekės yra kiekvieną dieną, ir Jūs tiksliai žinosite , kai Jūsų esame prekė yra akcijinė, kai tai prekei yra taikomos nuolaidos ir suprasite, kad parduotuvėje vyksta išpardavimas, ir Jūs galite drąsiai nusipirkti savo ieškomą prekę, ir tikrai žinosite, kad nusipirkote prekę nebrangiai ir galėsite džiaugtis.

Panašūs straipsniai:
 
Tissot T063.639.16.057.00
 
Lenovo ThinkPad L380 Yoga Black, 13.3 “, IPS, Touchscreen, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Gloss, Intel Core i5, i5-8250U, 8 GB, DDR4, SSD 256 GB, Intel UHD, No Optical drive, Windows 10 Pro, 8265 ac, Bluetooth version 4.1, Keyboard language English, Keyboar
 
SCHAERER valymo tabletės 10 vnt.
 
Personal blender Camry CR 4071
Facebook Twitter

About seowebs