vestuviniu sukneliu nuoma
Finansai,  Grožis,  Įvairūs,  Laisvalaikis,  Mada,  Namams,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Suaugusiems

Vestuvinių suknelių nuoma

Ieškote būdų kaip galėtumėte supaprastinti vestuvių biudžeto skirstymą? Jums aktualus taupymas? Pasinaudoję vestuvių suknelių nuoma, jūs ne tik sutaupysite nemažai pinigų, bet ir gerokai sumažinsite išeikvotą laiką. Paprasčiausiai, ši paslauga yra viena iš būtiniausių, todėl neveltui dauguma nuotakų Lietuvoje ir užsienyje nė nebesvarsto apie garderobo pirkimą, nes tai yra tik laiko ir pinigų švaistymas. Apie šią nuomos galimybę siūlytume nedelsiant pasidomėti plačiau, nes galbūt tai bus pagrindinis būdas sumažinti išlaidas vestuvių biudžete.

Vestuvines sukneles išsinuomoti galima pagal norimą datą. Jums nėra būtina ją nuomotis ilgam laikotarpiui. Tam, kad būtų aiškiau, norime pasakyti, jog jums nėra reikalo vykti į saloną ir išsinuomoti vestuvinę suknelę iki tol kol prasidės jūsų vestuvės. Daug moterų galvoja, kad nuomotis reikia iškart, tačiau viskas vyksta kiek kitaip. Pagalvokite, jeigu nuomositės dabar, o jūsų vestuvės bus tik už kokių 3 mėnesių, tai ar bent įsivaizduojate kokia bus nuomos kaina? Viskas vyksta ne taip. Jūs nuvykstate į proginių rūbų saloną. Ten matuojatės galimas sukneles bei kitus aksesuarus. Radusios patraukliausią suknelę, ją užrezervuojate sumokėdamos tam tikrą mokestį. Tai reiškia, kad už rezervacijos mokestį, ta suknelė jums bus palikta konkrečiam laikotarpiui, tarkime – ją galėsite atvykti pasiimti po kelių mėnesių ir turėti keletą dienų.

Tai yra patogu, nes jums iki to laikotarpio nereikės daug dėmesio skirti priežiūrai. Pavyzdžiui, jums suknele teks rūpintis tik vos porą dienų. Jeigu suknelę pasiimate vestuvių išvakarėse, tai ją grąžinate iškart po šventės. Jūs sumokate nuomos mokestį už tas porą dienų bei atgaunate rezervacijos mokestį. Jūsų nuomos kaina bus nepalyginamai mažesnė nei pačios suknelės pirkimo suma. Jūs sutaupysite dešimt kartų daugiau išsinuomodamos negu pirkdamos. Tas pats galioja ir aksesuarams bei avalynei. Tai yra paprastas būdas išsiversti be didelių vestuvių išlaidų.

Taip pat apie vestuvinių suknelių nuoma siūlytume pasidomėti ir pačiuose salonuose ir žinoma – savo vyrui taip pat praneškite, jog tame pačiame salone jis galbūt galėtų išsinuomoti kostiumą, o tai vėl gi – padės sutaupyti nemažai pinigų.