kreditas
Finansai,  IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Suaugusiems

Pigiausias kreditas internetu

Lietuvoje veikia nemažai greitųjų kreditų bendrovių, tačiau pastebima, kad didžioji dalis jų paskolas teikia vis dar aukštomis palūkanomis. Kiekvienam ieškančiam finansavimo rekomenduojama apdairiau rinktis kreditorių, nes yra tokių įmonių, kurios siūlo išties puikias skolinimosi sąlygas. Kreditas iš žymiausių paskolų įmonių dabar yra suteikiamas net ir keliems metams, o palūkanų norma tikrai nėra labai didelė. Kuo ilgesniam terminui skolinsitės, tuo mažesnę palūkanų normą taikys kredito bendrovė. Tiesa, čia reikia ieškoti ilgalaikes paskolas teikiančių įmonių, nes tos, kurios skolina vos tik mėnesio laikotarpiui, dažniausiai reikalauja ir maksimalių palūkanų -juk toks finansavimas jums tikrai nebūtų itin naudingas.

Greitųjų paskolų įmonės siūlo skolintis tiek trumpam, tiek ir ilgesniam laikotarpiui, tačiau geriausią būtų skolintis ne vienam, o bent jau keliems mėnesiams. Tuo norime pabrėžti, kad ilgesnio laikotarpio paskolos internetu dažniausiai turi gerokai mažesnes kredito įmokų sumas. Tai reiškia, kad ilgėjant terminui, kreditų įmonės taikys mažesnes palūkanas, o joms mažėjant, mažėja ir mokama mėnesinė įmoka. Tai būtų daug geriau nei grąžinti visą paskolą vienu mokėjimu. Trumpiems laikotarpiams t.y. mėnesiui skolintis gali tikrai ne visi, ir tokią paskolą gauti yra be galo sudėtinga vien dėl kliento mokumo įvertinimo.

Matote, kreditų bendrovės privalo apskaičiuoti ar klientas bus pajėgus sumokėti paskolą atėjus terminui. Jeigu jūs skolinsitės mėnesiui, tai jums sekantį mėnesį reikės grąžinti visą sumą kartu su palūkanomis. Tai reikštų tik vieną – jums reikės gauti tokia pačia suma daugiau pajamų, nes kitu atveju, kredito bendrovė jums negalės skolinti pinigų – ji tada pažeistų atsakingo skolinimo nuostatas, o tai jai užtrauktų baudą.

Trumpiems laikotarpiams skolintis nerekomenduojama ir todėl, kad pratęsimo mokesčiai taip pat yra dideli. Dažniausiai tas mokestis yra tolygus mėnesio palūkanoms. Tai reiškia, kad skolindamiesi mėnesiui ir kaskart pratęsiant terminą, jūs sumokėtumėte milžiniškus mokesčius. Geriau jau būtų skolintis ilgam laikotarpiui, nes vis dėlto – grąžinti paskolą galėsite ir anksčiau, o tai įpareigotų kredito bendrovę perskaičiuoti visas palūkanas. Tai jums būtų gerokai naudingiau ir nebūtų tokios didelės rizikos susigadinti savo finansinę reputaciją.