Finansai

Greitieji kreditai – norintiems pasiskolinti paprastesnėmis sąlygomis

Greitieji kreditai
Šaltinis: blog.credit.com

Ne visada yra paprasta paskolą pasiimti iš banko, tad nieko nuostabaus, kad vis dažniau yra pasirenkami greitieji kreditai, kurie yra teikiami paprastesnėmis sąlygomis. Tokiu būdu pasiskolinti pinigų galima kur kas greičiau, ir užpildyti paraišką galima nuotoliniu būdu.

Kam gali būti paskolinta pinigų?

  • Asmuo, kuris nori pasiimti kreditą turi būti dirbantis ir gaunantis pastovias pajamas;
  • Kreditai teikiami tik Lietuvos Respublikos piliečiams;
  • Asmuo, norintis gauti kreditą, turi būti pilnametis. kai kurios kreditų bendrovės pinigų gali paskolinti asmenims nuo 18metų, tačiau tam tikri kreditoriai pinigus skolina tik 19,20 ar 21 metų sulaukusiems asmenims;
  • Visada yra svarbu tai, kad norintis pasiskolinti asmuo neturėtų pradelstų mokėjimų, jei anksčiau buvo skolintasi. Kas kartą yra vertinamas kliento mokumas.

Kokia pinigų suma gali būti paskolinta? Kokiam terminui teikiami greitieji kreditai?

Kokia pinigų suma gali būti paskolinta, tai priklausys nuo to, kokios yra jūsų pajamos, kokiam laikotarpiui bus imamas kreditas, ir, žinoma, nuo to, kokią kreditus teikiančią įmonę nuspręsite pasirinkti. Įvairių bendrovių nustatytos skolinimosi sąlygos, pinigų sumos ir terminai gali gerokai skirtis. Paprastai  didesnė pinigų suma gali būti paskolinta tuo atveju, jei kreditas imamas ne vienam mėnesiui, o ilgesniam laikotarpiui: tokiu atveju pasiskolinta pinigų suma bus grąžinama dalimis, kas mėnesį pervedant nustatyto dydžio pinigų sumą, kol skola nebus visiškai padengta.

Jei skolinsitės vienam mėnesiui, tokiu atveju bus vertinamos jūsų gaunamos pajamos, ir kuo didesnės gaunamos  pajamos, tuo didesnio dydžio kreditas jums gali būti suteikiamas.

Kaip pasiimti kreditą internetu?

Tai galėsite padaryti užsiregistravę pasirinktos bendrovės internetinėje svetainėje ir patvirtinę asmens tapatybę. Kai tai bus atlikta, galėsite pasirinkti norimą pasiskolinti pinigų sumą ir terminą, kuriam bus teikiamas kreditas. Kai visa tai atliksite, kreditus teikiančios įmonės darbuotojai išnagrinės pateiktą paraišką ir praneš, ar jums bus suteiktas kreditas. dažniausiai ilgai laukti netenka,  kol yra pateikiamas atsakymas dėl kredito teikimo, ir tuomet, jei bus priimtas teigiamas sprendimas paskolinti pinigų, pasirinkto dydžio pinigų suma bus pervedama į jūsų banko sąskaitą.

Grąžinti kreditą taip pat galėsite nuotoliniu būdu: naudodamiesi internetinės  bankininkystės sistema paprasčiausiai galėsite atlikti bankinį pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodę tam tikrus reikalingus duomenis.

Kreditai gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, kada pinigų pritrūksta visiškai netinkamu metu. Be jokios abejonės, kiekvienu atveju yra galimybė pasirinkti tokias kreditus teikiančias įmones, kurios galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius: palyginę, ką siūlo skirtingos įmonės tikrai labai greitai atrasite geriausius pasirinkimus. Neskubėkite pasirinkdami tam tikrą bendrovę, ir tikrai galėsite atrasti tinkamiausią variantą. tuomet tereikės prisiregistruoti įmonės internetinėje svetainėje, ir užpildę paraišką greitai gausite atsakymą, ar jums gali būti suteikiamas kreditas..