Finansai

Kaip paprastai išieškoti skolas iš fizinių asmenų?

                   Kreditoriai turi daugybę galimybių, nors, laimei, retai kada reikia užsiimti užsitęsusiais teisminiais ginčais. Daugeliu atvejų pakanka vieno advokato laiško prieš imantis veiksmų, kad būtų paskatintas grąžinimas arba bent jau įtikintų vengiantį skolininką pradėti derybas dėl susitarimo. Skolų išieškojimo procesai kartais gali sukelti įmonėms problemų, susijusių su asmenimis. Asmenims (kai kuriais atvejais įskaitant ir individualius verslininkus) suteikiama daugiau teisinių ir reguliavimo priemonių nei įmonėms, pavyzdžiui, vartojimo kredito apsauga.

                   Bent jau pradėjus teisminį procesą prieš asmenį greičiausiai bus taikomas išankstinis skolinių ieškinių protokolas – specifinis taisyklių rinkinys, reglamentuojantis įmonių požiūrį į skolų išieškojimo reikalavimus. Taigi, imantis skolų išieškojimo veiksmų, taip pat būtina konsultuotis su praktinės patirties šioje srityje turinčiais teisės specialistais, kurie mato viską, net skolos pagal asmens kodą. Čia pateikiame keletą pagrindinių galimybių, kurias įmonė ar asmuo turi išieškoti skolą iš asmenų, įskaitant individualius verslininkus.  Derybos prieš veiksmus. Retai pasitaiko atvejų, kai pirmasis žingsnis bus teisinis veiksmas. Neskaitant išlaidų, teismai tikisi, kad kreditoriai imsis visų įmanomų veiksmų, kad ginčas būtų išspręstas neteisminiu būdu, prieš pareikšdamas teisinį ieškinį. Pasirengimo veiksmų ir protokolų praktikos nurodymas aiškiai nustato bendrą požiūrį, kurio šalys reikalauja prieš pradedant procesą, įskaitant: Skirkite laiko suprasti vienas kito poziciją. Susitarimas dėl kelio į priekį. Alternatyvių ginčų sprendimo būdų, tokių kaip tarpininkavimas, svarstymas. Imtis priemonių, kad būtų sumažintos ginčo sprendimo išlaidos.

               Verslo įsiskolinimams fiziniam asmeniui (įskaitant atvejus, kai kreditorius arba skolininkas yra individualus verslininkas) Praktinio nurodymo tikslai yra sustiprinti Išankstinio skolinių reikalavimų protokolu, kuriame nurodomi numatomi veiksmai iki ieškinio, įskaitant: Taisyklės dėl ieškinio rašto / rašto prieš veiksmą, kurias kreditorius turėtų išsiųsti skolininkui prieš pradėdamas procesą. Išsami informacija apie pradinę informaciją, kurią kreditorius turėtų pateikti skolininkui, ir įrodymai, pavyzdžiui, informacija apie tai, kaip atsirado skola. Paslaugos taisyklės. Skolininko atsakymo terminai.