vartojimo paskola
Finansai,  Paslaugos

Vartojimo paskola svarbioms progoms: linksmoms ir liūdnoms

Šį kartą panagrinėkime tris svarbias progas, dėl kurių kartais imama vartojimo paskola. Ją ima ir progos kaltininkai, ir jų artimieji, priklausomai nuo progos. Tos progos – tai visas svarbiausias mūsų gyvenimo ciklas. Tai gimimas, tuoktuvės ir laidotuvės. Tai laikoma svarbiausiais gyvenimo įvykiais, kada susitelkia daug žmonių ir reikia padaryti šventę. Šventės kainuoja, dėl to vartojimo paskola gali padėti tą šventę padaryti patenkinančią visus. Apžvelkime šias progas.

Kai pritrūksta vestuvėms

Pradėkime nuo vestuvių, kurios iš esmės yra per vidurį kitų švenčių. Tačiau, kai įeini į ratą, supranti, kad jame nėra nei pradžios, nei pabaigos, taigi, pradžia gali būti ir vestuvės. Paprastai tuoktuvių metu susitinka abiejų pusių šeimos bei draugai, palaiminti šių žmonių susijungimą ir tikriausiai giminės pratęsimą. Bent jau to tikimasi iš šeimos lizdo. Šventę reikia iškelti įsimintinesnę negu gimtadienis ar mokslo metų pradžia. O ir žmonių būna nemažai. Laikoma, kad tai pačios mažiausios vestuvės, kada jose dalyvauja tik 20 žmonių. Bet net ir juos reikia pamaitinti, pradžiuginti. Vidutinės vestuvės talpina iki 70 žmonių, o paskui jau prasideda L, XL ir XXL mastai. Tad nenuostabu, kad organizuojant tokią šventę, išlaidos yra neišvengiamos. Viena vertus, kartais žmonės gali nemažai išleisti organizuojant labai dideles vestuves, bet tada klauskite, kam ta vartojimo paskola namams, jeigu tokią didelę šventę keliate? Matyt, turite, jeigu sau tai leidžiate? Tačiau, kaip rodo praktika, kuo stambesnis sumanymas, tuo lengviau suklysti skaičiuojant. Tad šiek tiek nepataikius į teisingus skaičiavimus, vartojimo paskola automobiliui vestuviniam, muzikantams ar kitiems dalykams gali tikrai pagelbėti.

Kokioms išlaidoms vestuvių proga bus panaudota vartojimo paskola eurais? Kainuoja viskas. Brangus yra transportas, maistas, šventės vietos nuoma, dovanėlės svečiams, dekoracijos, vestuvių vedėjas, fotografas, atlikėjai. Tačiau vartojimo paskola maziausios palukanos bus, nes galbūt grąžinsite labai greitai. Kadangi jau kitą dieną lupsite dovanų vokus – žmonės bus kažką padovanoję.

Kai nebūname pasiruošę laidotuvėms

Tai – liūdniausia rato dalis, ciklo dalis. Laidotuvėms nebūname pasiruošę, o jeigu ir būname, vis tiek joms atėjus būna sunku visapusiškai. Taigi, vartojamosios paskolos laidotuvėms prireikia labiausiai tiems, kieno artimieji pasitraukia netikėtai. Tuomet tenka organizuoti giminių susitikimą šarvojimo salėje, pirkti įkapes, mokėti už visas laidojimo paslaugas. Tiesa, supratingi giminės ir draugai per laidotuves taip pat dažnai atneša kažkokį voką ir paduoda žmogui, kad jam lengviau būtų galima padengti tas išlaidas, tad ir vartojamoji paskola internetu gali būti lengviau grąžinama, negu iš pradžių pagalvotumėte.

Kai sveikiname naujagimius

Pati linksmiausia proga, dėl kurios gal bus imama vartojamoji paskola bustui paremontuoti, vaikų kambariui įrengti – tai naujagimio atėjimas į šį pasaulį. Jeigu kitaip nesigauna, tėveliams būna pravarti geriausia vartojimo paskola tiems pokyčiams. Tačiau taip pat ir seneliai nori pagelbėti. Taigi, kartais ir jiems tenka griebtis vartojimo paskolos, kad būtų galima padovanoti mažyliui lovelę, vežimėlį ar kitą praktišką daiktą. Tai gali nutikti, kai seneliai galbūt išleido pinigus vasarnamio remontui, o kūdikiui gimus, dar neturi gavę atlyginimo, tad, kol jį gaus, pasinaudoja paskolos pinigais. Vėliau vis tiek galima grąžinti.

Tad šios trys didžiulės progos gyvenime visuomet sukelia pokyčius, o kartu ir priverčia susimąstyti apie tai, kaip svarbu visada vieni kitiems padėti. Tada ir finansinius iššūkius bus įveikti paprasčiau.