Pirkiniai

Ką padovanoti boso dienos proga?

               Boso diena tradiciškai švenčiama spalio viduryje. Atėjo laikas darbuotojams pranešti savo darbdaviams, kad jie yra vertinami. Galite padaryti teigiamą poveikį savo viršininkui, pasirinkę apgalvotą, tinkamą dovaną progai paminėti. Rinkdamiesi dovaną būkite atsargūs, kad nebūtumėte pernelyg ekstravagantiški ar per daug asmeniški. Kolegos gali norėti prisidėti prie skyriaus ar grupės dovanos, o ne įteikti individualią dovaną.

              Dovanų kuponai. Dovanų kortelės tinka beveik bet kokiai profesionaliai dovanų įteikimo progai. Apsvarstykite dovanų korteles savo viršininko mėgstamam restoranui ar kavinei. Kiti saugūs statymai yra filmų kortelės arba su pomėgiais susijusios dovanų kortelės arba graviruoti raktų pakabukai. Pavyzdžiui, jei žinote, kad jūsų viršininkė yra pirkinių maniakė ir jai patinka vaikščioti po parduotuves ne darbo valandomis, tinka dovanų kuponas į jos mėgstamą  prekių parduotuvę. Atsispirkite norui dovanoti dovanų korteles drabužių parduotuvėms ar SPA centrams arba bet kuriai vietai, kuri gali būti laikoma pernelyg asmeniška. Tai ypač svarbu dovanojant priešingos lyties bosą.

               Kava ir maistas. Gurmaniškos kavos ar arbatos pasirinkimas yra tinkama boso dovana. Galite sukurti gražų pristatymą įdėję į krepšelį įvairių gėrimų pakelių ir pridėję saldiklių, cukraus ir aromatinių maišomųjų šaukštų. Tinka ir gurmaniško maisto krepšeliai su įvairiais sūriais, krekeriais ir vaisiais ar sausainiais. Prieš dovanodami vyną ar alkoholinius gėrimus, kurie gali būti laikomi netinkamais darbo vietai, pasitarkite su žmogiškųjų išteklių skyriumi.

              Augalai. Atogrąžų ar neįprastas augalas yra gera dovana viršininkui. Pasikonsultuokite su vietiniu gėlininku arba augalų darželiu, kad gautumėte pasiūlymų dėl lapijos, kuri klestės biuro aplinkoje su dirbtiniu apšvietimu. Nereikalaukite nieko per daug priežiūros. Rinkitės augalus, kurie gali išgyventi ilgą savaitgalį be dėmesio. Įsitikinkite, kad jūsų viršininkas neturi alergijos, kurią galėtų sukelti žydintis augalas.