Sportas

Kokie bateliai geriausi bėgimui?

                 Bėgimo batelių paieška yra asmeninė. Taigi, kad ir ką kas jums pasakytų, nėra vienos geriausios bėgimo batelių poros visiems žmonėms. Vietoj to, yra šimtai modelių, pradedant nuo lengvų lenktynių batų ir baigiant maksimaliai minkštais treniruokliais-ir viskas tarp jų. Kiekvienas batas taip pat tinka skirtingai: vieni tinka siauriems kulniukams, kiti patogūs plačiai priekyje. Ką apie aukštas arkas? Plokščios pėdos? Yra daugybė pėdų formų, treniruočių poreikių ir asmeninių pageidavimų derinių, kad būtų galima pasirinkti vieną. Tačiau daugeliui bėgikų (ar vaikščiojančių!), Ieškančių naujų bėgimo batelių, šie modeliai yra gera vieta pradėti.

                Kaip išsirinkti sau tinkamus bėgimo batelius? Yra daug būdų, kaip klasifikuoti ir pasirinkti bėgimo batelius. Yra lengviausi batai ir greičiausi. Minimalistiniai modeliai ir su amortizacija ištisas dienas. Anglies plokštės arba plastikinės. Tačiau geriausi bėgimo bateliai jums paprastai priklauso nuo vieno dalyko: patogumo. Jei suspaudžiate į per mažą avalynę arba jūsų pirštai yra įstrigę prie batų priekinės dalies, rečiau norėsite pasivaikščioti ar pabėgioti, o jei nenorite, ne batų. joje bėgti. Jei pradedate pirkti bėgimo batelius, čia yra keletas pagrindinių gairių:

                  Apskritai, tarp didžiojo piršto galo ir bato priekio turėtų būti maždaug nykščio pločio tarpas. Jūsų pėdos turi sėdėti pagrindo viduryje ir neišsilieti per bato kraštus. Jei jūsų pėda atsikišusi iš šonų, apsvarstykite galimybę išbandyti didesnį plotį. Batai turi būti patogūs iškart išėmus iš dėžės (nors nesiūlome lenktyniauti pusmaratonio su naujais batais tą dieną, kai juos įsigijote). Nežinote, kaip išsirinkti geriausius bėgimo batelius pagal savo poreikius? Raskite vietinę https://www.sport4u.lt/gamintojai/adidas/sportiniai-bateliai-adidas parduotuvę, kad gautumėte nemokamą asmeninį pėdų įvertinimą ir  tinkamo modelio parinkimą.