Sveikata

Ką reikia žinoti apie estetinio dantų plombavimo procedūrą?


Kosmetinis plombavimas yra populiari dantų procedūra. Jis padeda sugrąžinti žmogaus šypsenos grožį, kad jis vėl galėtų pasitikėti savimi. Net jei jūsų dantys yra sveiki, jie gali turėti estetinių ėduonies padarinių, kurie kenkia jūsų šypsenai.

Tačiau dantų estetinė kosmetologija padeda susigrąžinti ne tik natūralų dantų grožį. Štai penki pagrindiniai privalumai, kuriuos galite gauti šios procedūros dėka.

  1. Papildoma parama jūsų dantims.  Nuo ėduonies susilpnėjusiems dantims kartais gali būti naudingas kosmetinis plombavimas, nes tai suteikia daugiau atramos. Tai pasakytina ir apie kreivius dantis. Kuo labiau palaikomi jūsų dantys, tuo stipresni jie bus.
  • Užpildai yra patvaresni. Dėl technologijų pažangos kosmetinis užpildas tapo daug patvaresnis. Šiuos užpildus galima dėti bet kurioje burnos vietoje, nesijaudinant, kad kompozicinė medžiaga įtrūks. Tai apima ir užpakalinius dantis, kuriais dažniausiai kramtomas maistas.
  • Jūsų odontologas gali išspręsti daugybę dantų problemų . Kosmetinė plomba, dar žinoma kaip sudėtinė plomba, gali būti naudojama įvairiais būdais. Nors kompozitinės plombos gali būti naudojamos normalioms ertmėms gydyti, kompozitas taip pat gali būti naudojamas susidėvėjusiems dantims ar lūžusiems dantims taisyti.
  • Jūs neturite jaudintis dėl dantų išvaizdos pokyčių po procedūros. Kompozitiniai užpildai turi izoliacinių savybių. Tai padeda apsaugoti juos nuo karštos ir šaltos temperatūros, todėl jums nereikės jaudintis, kad užpildai susilpnės ar įtrūks. Taip kartais gali nutikti su amalgamos plombomis, kurios labiau linkusios susilpnėti esant karštai ar šaltai temperatūrai.
  • Galite pagerinti savo savivertę ir padidinti pasitikėjimo jausmą. Kosmetinė odontologija turi daug privalumų. Tačiau tai taip pat gali padėti pagerinti jūsų nuotaiką ir pasitikėjimą. Kai nerimaujate dėl to, kaip pokalbio metu gali atrodyti jūsų dantys, galite pasirodyti prasčiau, dantų estetinis plombavimas gali pagerinti jūsų šypseną, todėl jūs susikoncentruojate į savęs tobulinimą.