geliu pristatymas internetu
Grožis,  Įvairūs,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Šventės

Gėlių pristatymas internetu – geriausia išeitis neturintiems laiko

Kažkurią dieną norėtumėte pasveikinti artimą žmogų, bet matote, kad vargu ar turėsite galimybę patys pas jį nuvykti? Gėlių užsakymas internetu būtų ta išeitis, kuris padėtų nustebinti artimąjį netikėtai. Gėlių salonai bei tam tikros įmonės šiuo metu siūlo gėlių pristatymo paslaugą, o taipogi tokie paslaugų teikėjai siūlo ir kitų staigmenų paruošimo ir įteikimo paslaugas. Aiškiau kalbant, jeigu patys negalite pasveikinti artimo žmogaus, tuomet tai padaryti gali už jus. Jums reikia tik pateikti užsakymą internetu ir tiek. Tokia paslauga dažnai pasirenkama tais atvejais, jeigu išvykstama į užsienį ar kitą Lietuvos miestą ir kai nėra galimybės patiems atvykti.

Gėlių užsakymas internetu vyksta labai paprastai. Jums reikia susirasti įmonę arba gėlių saloną, kuri teikia gėlių pristatymo paslaugą. Šiuo metu tokie paslaugų teikėjai itin aktyviai reklamuojasi internete. Geriausia tai, kad užsakymus jie irgi priima nuotoliniu būdu. Susiradus paslaugų teikėją, jums reikės išsirinkti norimą gėlių puokštę, o paskui liks tik už ją sumokėti. Pateikiant užsakymą, jums reikės nurodyti ne tik norimos gėlių puokštės variantą, bet ir artimo žmogaus adresą bei pristatymo laiką. Kai apmokėsite, paslaugų teikėjas tiesiog nuvyks į vietą tam tikrą valandą ir įteiks gėlių puokštę jūsų vardu.

Kalbant apie pačią paslaugą, verta akcentuoti, kad ne tik gėlių puokštes galite pasirinkti dovanojimui. Dauguma gėlių salonų ar kitų paslaugų teikėjų siūlo galimybę klientams rinktis įvairias staigmenas. Pavyzdžiui, tai gali būti kažkokie saldumynai, smulkmenos iš parduotuvių ar kažkokios specialios dovanos, kurių kaina yra didesnė. Tiesiog pateikdami užsakymą, jūs turėsite nurodyti kur ir ką reikia nupirkti ir kam viską įteikti. Žinoma, prieš tai turėsite sumokėti visą sumą už tokius pirkinius, nes vis dėlto – paslaugų teikėjai to iš savo lėšų neperka. Taip pat turėkite galvoje, kad norint dar prie gėlių puokštės pridėti kažkokią dovanėlę, jums gali tekti mokėti ne tik jos kainą, bet ir tam tikrą mokestį. Juk paslaugų teikėjai nevažinės už dyką ir negaiš savo laiko veltui.

Tad, jeigu negalite pasveikinti artimo žmogaus patys, tuomet kreipkitės į gėlių bei dovanų pristatymo paslaugas siūlančius paslaugų teikėjus.