Automobiliu supirkimas Lietuvoje
Transportas

Paprastesnis ir greitesnis būdas parduoti savo automobilį

Jei kasdien eksploatuojama transporto priemonė ima vis dažniau gesti ir jos techninių gedimų šalinimui tenka skirti nemažai papildomų lėšų, verta rimtai apgalvoti galimybę tokią transporto priemonę parduoti. Žinoma, neretai prie savo automobilio būname pripratę ir jaučiame jam didelius sentimentus. Tačiau taip pat dažnai tokie sentimentai gerokai patuština mūsų kišenes ir sukelia mums labai daug streso.

Net jei savo transporto priemonę jūs eksploatuojate jau daugiau nei penketą ar netgi dešimtį metų, turite pripažinti, kad anksčiau ar vėliau ateina metas, kai turimą automobilį tenka parduoti. Ir jei dabar atėjo toks metas, turėtumėte pagalvoti apie automobilio pardavimo būdus, kurie yra efektyviausi.

Pirkėjo ieškoti skelbimuose ar pasinaudoti automobilių supirkimo paslaugomis?

Šis klausimas kamuoja daugelį automobilių savininkų, kurie nusprendžia ieškoti pirkėjo savo automobiliui. Tačiau vienareikšmiško atsakymo į jį nėra ir negalėtų būti – juk kiekvieno žmogaus lūkesčiai skiriasi. Tačiau jei kalbėtume apie nesudėtingą, labai greitą ir efektyvų transporto priemonės pardavimo būdą, neabejotinai automobilių supirkimas taptų tinkamiausiu sprendimu.

10 automobilių supirkimo privalumų

  • Nemokamas pasiūlymo pateikimas. Pasirinkus automobilių supirkimo paslaugas teikiančią bendrovę, savo pasiūlymą jūs galite pateikti visiškai nemokamai, pasinaudoję automobilių supirkėjų tinklalapiu.
  • Greitas pasiūlymo anketos užpildymas. Automobilių supirkėjų tinklalapiuose esančios pasiūlymo anketos yra labai paprastos, todėl kiekvienas transporto priemonės savininkas tokių anketų užpildymui tetrunka vos kelias akimirkas.
  • Greitai susisiekiama telefonu. Vos tik automobilio pardavėjas pateikia savo pasiūlymą, automobilių supirkėjai jo nurodytu telefonu numeriu susisiekia per kelias minutes.
  • Automobilių supirkėjai prisiderina prie savo klientų. Skirtingai nei tradiciniu automobilio pardavimo atveju, automobilių supirkėjai visuomet prisiderina prie automobilių pardavėjų. Todėl telefonu galite patys nurodyti susitikimo vietą ir laiką, kuris jums yra patogus.
  • Greitas atvykimas. Net jei savo transporto priemonę jūs norite parduoti čia ir dabar, pasirinkus automobilių supirkimo paslaugas jums nekils jokių keblumų. Kartais vartotojai savo automobilį parduoda vos per valandą ar netgi greičiau.
  • Atsiskaitymas grynaisiais. Vos tik susitariate dėl abiem pusėms palankios kainos, automobilių supirkėjai atsiskaito iš karto grynaisiais pinigais.
  • Dokumentų užpildymas. Sandorio sudarymo vietoje automobilių supirkimo paslaugų teikėjai užpildo visus automobilio pirkimo ir pardavimo dokumentus, todėl pardavėjui netenka sukti galvos dėl dokumentų pildymo.
  • Perkamos visos transporto priemonės. Jei kreipiamasi į automobilių supirkėjus, galima parduoti bet kurią transporto priemonę. Tokiu atveju visiškai nesvarbu apie kokios markės, kokio modelio ar kokių gamybos metų transporto priemonę mes bekalbėtume. Taip pat nėra svarbi ir transporto priemonės techninė būklė. Be to, automobilių supirkėjams jūs galite pasiūlyti ne tik lengvuosius automobilius, tačiau ir komercinį bei motorinį transportą.
  • Dirbama visoje Lietuvoje. Profesionalūs automobilių supirkėjai, kurie turi ilgametę patirtį, savo paslaugas yra išplėtę per visą Lietuvą, todėl klientai šiomis paslaugomis gali pasinaudoti bet kurioje mūsų šalies dalyje.
  • Automobilių supirkimo paslaugos teikiamos visą parą. Šios paslaugos visais laikais pasižymėjo labai dideliu operatyvumu, todėl į automobilių supirkimo specialistus kiekvienas klientas gali kreiptis bet kuriuo paros metu. Transporto priemonės yra perkamos tiek dieną, tiek ir naktį.

Daugiau informacijos: Automobiliukas.lt – automobilių supirkimo paslaugos