Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

SOS vaikų kaimų ir Grill London  jaunųjų šefų projekto netikėta pabaiga!

Jau baigėsi SOS vaikų kaimų ir Grill London socialinis  projektas – Jaunieji šefai. Du  SOS vaikų kaimo vaikai išmėgino savo jėgas gaminant profesionalų maistą ir kartu su šefais sukūrė naujieną restorano lankytojams – befstrogeną. Vaikai visą mėnesį su  nekantrumu laukė rezultatų ir ar jų patiekalas patiks restorano lankytojams.

Restorano visa komanda aktyviai  pasakojo apie šią iniciatyvą, siūlė pasirinkti vaikų darytą patiekalą. Lankytojai savo pietų ar vakarienės metu mielai rinkosi vaikų patiekalą ir negailėjo pagyrimų.

Norime pasidžiaugti,  kad per mėnesį buvo parduota net  1875 patiekalų.  Tiek žmonių prisidėjo,  kad vaikai galėtų turėti saugią ateitį. SOS vaiku kaimo vaikams bus suteikta 3750 eurų parama, nes nuo kiekvieno patiekalo 2 eurai buvo skirti vaikams. Visa suma bus skirta vaikų mokymams, tinkamam  užimtumui ir žinoma tolimesniems Dianos ir Ryčio kulinarijos mokymams. Dianos ir Ryčio svajonė mokėti gaminti valgyti profesionaliai bus įgyvendinta.

„Paramos fondui SOS vaikų kaimams labai svarbus visuomenės palaikymas, nes tik kartu galime keisti vaikų gyvenimus. Mums labai svarbu, kad įmonės prisideda ne tik finansiškai, bet kad kartu galime kurti projektus prie kurių gali prisidėti Lietuvos visuomenė. Todėl kviečiame socialiai atsakingas įmones, padėti vaikams panaudojus jų verslo struktūrą ar darbuotojų patirtį.“ Sako SOS vaikų kaimų vadovė, Liudovika Pakalkaitė.

Ačiū, kiekvienam, kuris  prisidėjo keičiant vaikų gyvenimus.

Pranešimą paskelbė: Indrė Čepulytė, SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija

Panašūs straipsniai:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
Facebook Twitter