Transportas

Kaip įsigyti padangas internetu?

Jau pats metas pradėti domėtis padangų įsigijimu, kadangi jau netrukus teks žiemines padangas pakeisti vasarinėmis. Tačiau vertėtų pagalvoti apie tai, kad šiuo metu gali tekti padangų ieškoti ir įsigyti jas internetu.

Nuogąstaujate, kad tai gali apsunkinti ir taip kartais neitin paprastą padangų pirkimo procesą? Iš dalies taip, bet iš kitos pusės pirkimas internetu nėra toks sudėtingas, kaip gali pasirodyti. Tiesiog komunikacija gali užtrukti kiek ilgiau nei perkant fizinėje parduotuvėje, todėl rekomenduojama nedelsti ir jau dabar pradėti tuo domėtis.

Pirkimo internetu pranašumas yra toks, kad visiškai nėra skirtumo, jums reikalingos padangos Vilniuje ar kitame mieste. Įsigijus internetinėje parduotuvėje jos bus pristatytos jūsų pageidaujamu ir jums patogiu adresu. Tiesa, prieš tai dar teks jas įsigyti.

Jeigu nesate labai išmanantis šioje srityje, viskas, ką jums reikės padaryti, tai surasti jums patrauklias internetines svetaines ir išsiųsti užklausas. Svarbu nurodyti jūsų automobiliui reikalingą padangų dydį ir biudžetą, kurį planuojate joms skirti. O svarbūs kriterijai paprastai yra keli:

  1. Siekiant išsiaiškinti maksimalią padangai teksiančią apkrovą, renkantis padangas gali tekti įvardinti ir automobilio markę. Svarbu, kad automobilio svoris neviršytų leistinos padangų apkrovimo ribos.
  2. Dar vienas iš svarbesnių kriterijų – tai sukibimo su šlapia danga indeksas, kuris žymimas alfabeto raidėmis nuo A (geriausias) iki G. Tai labai svarbus kriterijus tiek žiemos, tiek vasaros metu, nurodantis stabdymo kelią.
  3. Jeigu mėgstate nemažai keliauti automobiliu, jums tikriausiai bus svarbūs ir tokie kriterijai, kaip degalų sąnaudų efektyvumas. Jis nurodo padangų pasipriešinimą judėjimui ir žymimas tuo pačiu principu, kaip ir sukibimo indeksas. A –pasipriešinimas yra mažiausias, G –didžiausias.
  4. Tuo tarpu keliaujant aktualu ir padangų triukšmo klasė, nurodoma decibelais.