Pirkiniai

Kodėl man kontaktiniai lęšiai patogiausi?

Kartais sutinku žmonių, kurie prisipažįsta, kad turi regėjimo problemų, tačiau nedrįsta išbandyti kontaktinių lęšių. Dažniausiai, žmonės bijo tų dalykų, kurių nežino arba jiems nepakanka informacinės medžiagos, kad susidarytų objektyvią nuomonę. Rašau, kad galėčiau pasidalinti savo patirtimi ir galbūt ji padės priimti galutinį sprendimą asmenims, kurie vis dar vengia kitų optikos priemonių išskyrus akinius.

Lensor kontaktiniai lęšiaiMan kontaktiniai lęšiai yra žymiai patogesnė regos koreagavimo priemonė nei akiniai. Aš tikrai nesu prieš akinius, nes turiu ir juos, tačiau savo lasivalaikiu esu gana aktyvus žmogus, todėl akiniai man dažniau būna tiesiog nepatogūs. Esu iš tų, kuri mėgsta bėgioti, važinėti dviračiu, riedučiais, slidėmis, snieglentėmis, lipti į kalnus ar dalyvauti įvairiuose žygiuose, pramoginiuose aktyviuose sporto renginiuose. Būtent vykdydamą aktyvias veiklas galiu jausti komfortą ir susitelkti ties man svarbiausiais tikslais nešiodama kontaktinius lęšius, nes su akiniais dažniausiai tiesiog būna nepatogu ir greitai susierzinu. Keletas momentų, kuriais džiaugiuosi kontaktiniais lęšiais labiau, nei akiniais. Kai aktyvia veikla užsiimu žiemą arba šaltuoju metu laiku, manęs negasdina tokie pasikeitimai kaip akinių stiklų aprasojimas. Kai bėgioju, šokinėju, kopiu, lipu slystu ir panašiai, man nereikia jaustis atsargiai, kad galiu pamesti akinius, kad jie gali skilti, susibraižyti, aptikšti purvu, vandeniu ir matomą vaizdą paversti sunkiai įžiūrimu.

Jeigu einu maudytis aš naudodama lęšius puikiai matau, o prausiantis be akinių galima tiesiog kartais nepastebėti ir purvo likučių ar galiausiai merginos, kurios nori nusiskusti kojas, be akinių vargs ilgiau ir rizikuos, kad kažkurį odos plotą paliks nenuskusta ar nepriekaištingai švarų.

Žinoma, jeigu nešioti lęšius reiktų rinktis juos kokybiškus, patikimos firmos ar gamintojo. Vis dėlto asmeniškai kai ilgesnį laiką skaitau, žiūriu į kompiuterio ekraną ar kino filmus stengiuosi dažniau būti su akiniais nei su lęšiais. Klausite galbūt kodėl? Tiesiog iš patirties pajutau, kad su kontaktiniais lęšiais akys greičiau išsausėja, o su akiniais ne. Tačiau jau radau keletą gamintojų, kurie siūlo puikiai kvepuojančius silikoninius lęšius, kurie puikiai tinka ir itin jautrioms akims. Tad, kontaktiniai lęšiai, manau yra puiki galimybė , kuri gali padėti padidinti komforto jausmą kasdieniniame gyvenime ir laisvalaikio veikloje.