maudymosi kostiumėliai
Mada,  Pirkiniai

Kokie maudymosi kostiumėliai bus madingi 2015-ųjų vasarą?

maudymosi kostiumėliaiNenumaldomai greitai artėja šiltasis metų sezonas ir merginos bei moterys jau tam pradėjo rimtai ruoštis. Populiariausia prekė drabužių parduotuvėse – maudymosi kostiumėliai. Iš tiesų pavasaris puiki proga įsigyti šį vasaros atributą, mat vėliau galite likti be dailaus kostiumėlio. Tačiau nepamirškite ir paisyti šių metų mados tendencijų.

2015-ųjų vasara – šilumos, energijos ir žaismingumo sezonas. Todėl dizaineriai, mados namai ir drabužių siuvėjai siūlo itin platų spalvų gamos pasirinkimą. Šiemet bus ypač madingos ryškios spalvos. Galite rinktis koralų spalvą, rožinį burtą, salotos šviesą, saulės spindulių ar dangaus žydrynės atspalvius. Visi jie – šių metų mados tendencijos. Tačiau iš mados ringo vis dar nežengia 201-aisiais valdžiusios žemiškos spalvos. Tad jei ir pernykščiai maudymosi kostiumėliai šiemet bus vis dar madingi. Jei Jūsų spintoje guli žalsva, smėlio spalvos ar rusva liemenėlė, ją lengvai priderinsite prie naujų kelnaičių ir turėsite dar vieną madingą apdarą vasarai.

Be to, šią vasarą, panašu, populiarėja dviejų dalių maudymosi kostiumėliai. Vientisi kostiumėliai lieka šiek tiek primiršti, todėl jei norite tapti paplūdimio deive – rinkitės liemenėlę ir kelnaites maudymosi sezonui. Be to, pageidautina, kad abejos dalys būtų puikiai suderintos. Ir šiemet tai nebūtinai reiškia tokią pačią spalvą. Pakanka panašių atspalvių, o jei esate ypač drąsi – galite derinti ir skirtingus tonus bei spalvas. Tai įkvėps tik dar daugiau žaismingumo.

Deja, ryškios spalvos ir atskiros dalys dar nereiškia, kad į mada grįžta rišami bikini tipo maudymosi kostiumėliai, atvirkščiai – šiemet išloš tos, kurioms patinka retro stilius, dviejų dalių tvirti maudymosi kostiumėliai. Šiemet bus populiarios liemenėlė su pakietinimais, kurios suteikia subtilumo ir moteriškumo, taip pat į populiarumo aukštumas šaus liemenėlės be petnešėlių, kurios labiau primena undinėlės įvaizdį.

Kada pradėti ieškoti šio svarbaus pirkinio? Pats geriausias laikas dabar, nes apatinio trikotažo parduotuvės jau siūlo platų maudymosi kostiumėlių pasirinkimą. Kol maudymosi sezonas dar neprasidėjo, galite pataikyti ir šį vasaros aksesuarą įsigyti žemesne kaina. Argi gali būti kas nors geriau nei pasiruošimas vasarai už patrauklią kainą?