Buto priežiūra

Nors užsienyje, o ypač pačiuose didžiausiuose miestuose, žmonės yra įpratę butus dažniau nuomotis nei pirkti ir kas keletą metų keisti gyvenamąją vietą priklausomai nuo besikeičiančių nuomos kainų ir galimybių išsinuomoti geresnes patalpas, Lietuvoje vis dar vyrauja mada įsigyti butus, kuriuose būtų praleista didžioji gyvenimo dalis, vėliau jie būtų perleisti užaugusiems vaikams arba juos įsigiję tėvai juose sulauktų senatvės. Žinoma, negalima teigti, jog toks gyvenimo modelis yra prastesnis už kitus. Nekilnojamas turtas visais laikais buvo puiki investicija, be to, įsigijus butą nebereikia jaudintis, kur teks gyventi praėjus keleriems ar net keliasdešimčiai metų, nereikia nuolat bijoti, jog vieną dieną nuomininkui užeis bloga nuotaika ir jūs liksite gatvėje. Tačiau įsigijus nuosavą butą nereikia pamiršti, jog nuolatos reikės skirti pinigų jo priežiūrai, kad gyventi jame būtų patogu, o panorėjus jį parduoti būtų galima gauti kaip tik galima aukštesnę kainą.

Plytelės VilniujeKiekvienas žino, jog praėjus tam tikram skaičiui metų nuo naujo buto pirkimo, teks jam atlikti kapitalinį ar bent jau kosmetinį remontą. Kad ir kaip neseniai pastatytame name gyventumėte, laikui bėgant pradeda luptis tapetai, pradinę išvaizdą praranda parketas, skylinėja lubos, plytelės, todėl įsigiję tokio nekilnojamo turto, nepamirškite bent praėjus keletui metų nuo pirkimo pradėti taupyti tai dienai, kai pamatysite, jog jūsų butą reikia atnaujinti. Žinoma, nebijant šiek tiek padirbėti ir šiek tiek išsitepti, kai kuriuos darbus galima atlikti ir patiems, taip pavyktų sutaupyti tikrai nemažai pinigų, nes tektų susimokėti tik už statybines medžiagas. Norėdami, kad jūsų atlikti pokyčiai kuo ilgiau išliktų  ir praėjus dar keleriems metams nereiktų remonto kartoti, rinkitės kuo kokybiškesnes medžiagas ir joms pinigų geriau negailėkite. Jei itin gerai nenusimanote apie tokias statybines medžiagas kaip tapetai, plytelės, grindų dangos ar įvairiausi klijai, visuomet galite pasikonsultuoti su statybinių medžiagų parduotuvės darbuotojais ar tiesiog naudingos informacijos pasiieškoti internete. Taip pat puiki idėja būtų pasitarti su draugais, pažįstamais ar kolegomis, kurie yra neseniai atnaujinę savuosius namus ir gali jums duoti puikių patarimų.

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About Juozapas