Įvairūs,  Pirkiniai,  Transportas

Koks sodo traktoriukas geriausias jūsų sodui?

traktoriukasNorite, kad jūsų sodybos veja atrodytų tiesiog nepriekaištingai? Jeigu turite didesnį plotą nei 20 arų, tai ko gero nieko keisto, kad paprastos žoliapjovės jau nebeužtenka. Galbūt ne tik todėl, kad nepavyksta nupjauti aukštesnės žolės, tačiau ir dėl kitos priežasties – su paprasta žoliapjove pjauti didelį plotą užima labai daug laiko. Yra ne vienas šeimininkas, kuris tam paaukoja visą savaitgalį. Bet ar tikrai tai yra būtina? Juk žolės pjovimas gali būti ir malonus, nevarginantis pasibuvimas lauke, o ne sunkus ir alinantis darbas, užimantis jūsų visą brangųjį savaitgalį. Taigi, ar neverta pagalvoti apie sodo traktoriuko įsigijimą? Pasižiūrėkime, kokie jie būna.

Du pagrindiniai sodo traktoriukų tipai

Taigi, būna pigūs sodo traktoriukai su nedidele talpa ir gana silpnu varikliu, kurie yra skirti šiek tiek didesniems nei 20 arų žemės sklypams. Be jokios abejonės, toks sodo traktoriuko pirkimas jums nekainuos daug pinigų, tad galite skirti daugiau dėmesio kokybei – pasirūpinkite, kad jūsų išsirinktas sodo traktoriukas būtų gerai žinomos firmos, kadangi specialistai teigia, jog gerai žinomų gamintojų sodo traktoriukai įprastai tarnauja kur kas ilgiau ir jiems kur kas rečiau reikia remonto.

Taip pat jums vertėtų apgalvoti, ar bus reikalingas žolės surinkimas. Jeigu taip, tuomet pirkdami mažą traktoriuką, galite pasidomėti, kurie modeliai turi integruotus žolės surinkimo krepšelius. Tai išspręs jūsų problemą ir galėsite greitai ir patogiai nupjauti veją savo sklype.

Antroji kategorija – tai galingesnį variklį turintys sodo traktoriukai, kurie įprastai yra skirti pjauti aukštesnei žolei ir didesniam plotui. Taigi, jeigu jūsų sodybos vejos plotas yra pakankamai didelis, tačiau jūs nenorite praleisti viso savaitgalio pjaudami žolę su trimeriu arba lėtu, silpno variklio sodo traktoriuku, jums reikės būtent šios, aukštesnės kategorijos sodo traktoriuko, kuris garantuotų greitį ir kokybišką pjovimą.

Kuo aukštesnės kategorijos traktoriukai skiriasi nuo žemesnės?

Pagrindinis skirtumas – variklio galingumas. Tačiau, dėl to, kad variklis galingesnis, pats traktoriukas gali greičiau judėti, tad automatiškai gaunasi, kad tai mobilesnis variantas. Tokio tipo įrenginys padės ne tik greitai nupjauti gana didelio ploto veją, tačiau taip pat įveikti ir sudėtingesnes vietas, pavyzdžiui, tarp augalų, arba kur yra didesnis nuolydis. Šios kategorijos traktoriukai turi specialių mobilių modelių, kurie gali sudėtingose vietose nupjauti žolę, kad vėliau nereikėtų dar kartą pereiti per visą plotą su trimeriu. Vietoj dvigubo darbo, jūs turėsite galimybę pailsėti.

Jeigu jūsų įsigytas sodo traktoriukas yra kokybiškas, tai tikrai nesijaus, kad dirbate su juo – vejos pjovimas jums bus labiau kaip pramoga, savotiška relaksacija. Jeigu nusipirksite pernelyg silpną traktoriuką, tai nebus didelio skirtumo nuo paprasto trimerio.

Taigi, kainos ir kokybės santykis labai svarbus, o sodo traktoriuko pirkimas jums gali būti naudingiausias internetu – čia daugelis sodo traktoriukų modelių yra parduodami pigiau, negana to, nusipirkus, jie gali būti nemokamai pristatomi į jūsų sodybą.

Tikimės, kad mūsų trumpa sodo traktoriukų apžvalga padėjo jums apsispręsti, kurios kategorijos sodo traktoriuką pirkti, kad sodybos veja išliktų nepriekaištingai graži!