Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Nameliai poilsiui – puikus pasirinkimas atostogaujantiems pajūryje

Dažnas negali turbūt įsivaizduoti vasaros be jūros. Kiekvienais metais,vis daugiau ir daugiau turi galimybių sau leisti išvykti į svečias šalis arba Lietuvos pajūryje praleisti vis daugiau savaitgalių arba kelias atostogų savaites. Vykstantys į egzotiškas šalis, keleiviai neretai renkasi ir pageidauja poilsį ant jūros kranto arba kaip įmanoma arčiau vandens.

Nameliai prie j8rosPlanuodami ir rinkdamiesi savo atostogas, nebijokite paeksperimentuoti ir vietoj įprasto kambario viešbutyje, svečių namuose pasirinkti nedidelius namelius. Tokio tipo nameliai gali būti įvairių dydžių ir talpinti nuo dviejų iki 5-6 asmenų. Mūsų šalyje turbūt patys populiariausi nameliai yra Šventojoje. Dažniausiai namukai nėra labai dideli, tačiau pilnai to pakanka, kai atostogas planuojate leisti aktyviai. Poilsio nameliai neretai būna visai šalia jūros, tad turite pačias geriausias sąlygas ankstyvoms maudynėms jūroje, kai galite nušauti du zuikius vienu metu. Galėsite pasidžiaugti tiek jūros bangomis, tiek pasitiktikylančią saulę.

Vykstantys į egzotines kryptis tikrai turėtų nenusivilti išbandę nakvynę taip vadinamuose bungalow tipo nameliuose. Tokie nameliai poilsiui dažniausiai statomi ant poilių, džiunglėse palmių paunksmėje, paplūdimyje ant jūros kranto. Nors gali atrodyti, kad poilsio nameliai statyti, kad aplink vaizdas būtų geresnis, tačiau jų pagrindinė paskirtis yra apsisaugoti nuo vandens, kai keičiasi šalyje sezonai ir prasideda tropinės liūtys, bei apsisaugoti nuo nepageidaujamų svečių kaip gyvatės ir kitokie griaužikai. Pasirinkus tokio tipo nakvynę, nenusivilsite, nes galėsite tiesiogiai stebėti šėlstančias jūros bangas, pasitikti ir palydėti besileidžiančią saulę ir vykstančioms šeimoms, daug patogiau stebėti ir prižiūrėti paplūdimyje dūkstančius vaikus.

Vienas ir rekomenduojamas poilsio namelių panaudojimo būdas yra trumpalaikės kelių dienų išvykos neilgam poilsiui. Galite rinktis nedidelių medinių namelių nuomą šalia ežerų, o galbūt norėdami pakeisti aplinką pasirinksite tokį namelį šalia užšalusio ežero ir praleisite romantišką savaitgalį su antraja savo puse įsitaisę priešais židinį, skaitydami knygą, gurkšnodami vyno ar karšto šokolado puodelį.

Taigi, poilsio nameliai yra tinkami tiek ilgoms, tiek trumpoms atostogų išvykoms ir priklausomai nuo pageidavimų, tokio pobūdžio nameliai gali būti puikioms vasariškoms, šiltoms egzotiškoms arba jaukioms žiemos savaitgalio išvykoms.

Panašūs straipsniai:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
Facebook Twitter