Šventės

Idėjos Valentino dienai: susikurk romantišką aplinką

Meilė tiesiog tvyro ore: bučkiai, širdutės ir saldūs žodžiai nuspalvino mūsų žiemiškai pilką kasdienybę. Valentino diena – tai išties viena jaukesnių ir mielesnių švenčių, kurias mielai įsileidome į lietuvišką švenčių kalendorių. Tačiau kaip ir kiekvienai šventei, Valentino dienai reikia pasiruošti. Pateikiame kelias idėjas, kurios Valentino dieną pavers džiugia švente.

Nuspalvinkite namus raudonai

Kokios idėjos Valentino dienai be raudonų akcentų? Ištraukite iš spintos glūdumos viską, ką turite raudona. Pledą, pagalvėlių užvalkalus, raudonas žvakes ir žvakides, staltiesėles, raudonus indus. Žinoma, nepaverskite namų vien tik raudonų daiktų karalyste, nors kita vertus, tai sunkiai įmanoma. Tačiau tokie raudoni akcentai ant šventinio stalo ar tiesiog svetainėje leis sukurti kiek romantiškesnę atmosferą.

Romantikai – žvakės

Įsigykite daug žvakių ir vakare jas uždekite vietoj šviestuvo. Žvakės yra puikus įrankis sukurti romantišką atmosferą. Tačiau su žvakėmis reikia elgtis atsargiai. Pirmiausia, didžioji dauguma žvakių turėtų būti bekvapės. Jei prisirinksite kvepiančių žvakių ir dar skirtingų kvapų – namai ne kvepės, o pasmirs. Todėl rinkitės bekvapes, geriau natūralaus vaško žvakes. Taip pat nestatykite žvakių šalia užuolaidų ar kitų degių daiktų. Geriausia žvakes deginti stiklinėse ar keramikinėse žvakidėse-stiklinėse, kur jos neturi šansų degant pasvirti ar neįkaista.

Valgomi akcentai

Jei planuojate investuoti į dekoracijas, rinkitės tai, kas turi daugiau panaudojimo galimybių, o ne tik ištraukiama per tokias šventes kaip Valentino diena.  Vienas iš tokių dalykų – valgomi akcentai: į raudonus popieriukus suvynioti širdutės formos saldainiai, raudonos spalvos limonadas ar kitas gėrimas skaidriose stiklinėse, pyragas su raudonais papuošimais ir pan. Jei ruošiate karštą patiekalą romantiškai vakarienei, nepamirškite raudonų produktų, pavyzdžiui, raudonoji paprika, pomidoriukai, raudonas padažas ir pan.

Rankų darbo atvirukas

Idėjos Valentino dienai negali būti vertingos be šventinės atvirutės. Ir nors parduotuvėse tikrai gausus įvairiaspalvių atviručių pasirinkimas, tačiau nieko negali būti geriau nei paprastutė, tačiau rankų darbo atvirutė. Skirkite pusvalandį ir nupieškite ar iškarpykite atvirutę ir užrašykite ją ranka. Tai bus geriausia dovana! Nors iš tikrųjų, geriausia dovana yra nuoširdi meilė, todėl jos Valentino dieną negailėkite!