Paslaugos,  Verslas

Greitieji kreditai internetu visoms gyvenimo situacijoms

Šiais laikais greitieji kreditai suteikiami ypač paprastai ir greitai net neišeinant iš namų. Norint gauti greitąjį kreditą dabar užtenka tik užpildyti paprastą formą internete. Žinoma norint gauti kreditą jūs turite atitikti tam tikrus kredito bendrovių keliamus reikalavimus. Dauguma bendrovių turi skirtingus kriterijus, kuriais remiantis yra suteikiamas kreditas, tačiau galima garantuoti, kad jos turi vieną bendrą reikalavimą, kurį jūs privalėsite atitikti. Jūs privalote kas mėnesį gauti stabilias ir oficialias pajamas, kas suteiktų kreditoriams bent minimalią garantiją, kad jūs sugebėsite grąžinti laiku suteiktą kreditą. Daugiau informacijos apie paskolų teikimo sąlygas ir paskolų rūšis galite rasti čia.

Greitieji vartojimo kreditaiLietuvoje kredito išdavimo sąlygos yra ypač griežtos ir nuolat reguliuojamos Lietuvos banko. Taisyklės yra nuolat tobulinamos ir greitųjų vartojimo kreditų išdavimo įstatymo pataisos yra tobulinamos kone kiekvienais metais. Kreditai išduodami tik mokiems asmenims, o jų mokumas yra stropiai tikrinimas prieš suteikiant kreditą. Pagrindiniai mokumo rodikliai yra gera kredito istorija bei stabilios mėnesinės pajamos. Jeigu turite pastovias mėnesines pajamas bei neturite jokių kitų finansinių įsipareigojimų, paskolų ir pan., tai gali būti ramūs dėl kredito išdavimo.

Greitųjų kreditų išdavimo sąlygos keičiasi nuolat, todėl nereikėtų nustebti jeigu prieš metus jums buvo suteiktas kreditas, o šiandien kredito bendrovės atsisako jums išduoti kreditą, o jūsų gyvenime per metus finansinė padės nepasikeitė. Dėl viso šito nereikėtų kaltinti greitųjų kreditų bendrovių, jos mielai jums suteiktų paskolą ypač jeigu jau esate skolinęsi iš jų iš laiku įvykdėte įsipareigojimus, bet deja viskas nėra taip paprasta. Greitųjų kreditų verslą reguliuoja Lietuvos Bankas ir kredito bendrovės privalo išduoti kreditus remiantis Lietuvos banko nustatytomis taisyklėmis. Šių taisyklių nesilaikymas gali kainuoti labai brangiai, tai yra iš kredito bendrovių gali būti atimta licenzija leidžianti teikti finansines paslaugas privatiems ir fiziniams asmenims, todėl jokia bendrovė nenori rizikuoti prasti šią licenziją, kas reikštų garantuotą bankrotą.

Taigi greitieji vartojimo kreditai yra puiki finansinė pagalba ištikus nenumatytoms situacijoms jeigu skolinatės atsakingai. Visada prieš skolinantis įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą laiku. Greitojo kredito grąžinimo termino nesilaikymas jums gali kainuoti labai brangiai.