Laisvalaikis,  Šventės

Kaip Meilės dieną sutikti vienišoms Valentinoms?

valentino diena vienisiems

Visi aplink tiesiog skleidžia meilės kerus, dalinasi idėjomis kaip nustebins mylimąjį, o tu nori susigūžti savo kamputyje ir tyliai paverkti? Neverta! Tau pasisekė netgi labiau nei tiems įsimylėjėliams. Tu būsi su pačiu geriausiu, gražiausiu ir protingiausiu žmogumi, t.y. pati su savimi! Tad kaip šauniai sutikti Valentino dieną būnant vienišai? Turime kelias idėjas.

Pasidžiauk sutaupytais pinigais. Juk šventės nevyksta šiaip sau ir ne veltui Valentino diena kritikų vadinama komercine švente. Taigi, paskaičiuojam. Sutaupei, nes nepirkai naujos prašmatnios suknelės kurią vilktumeisi vakarienei prabangiame restorane. Sutaupei, nes nepirkai antrajai pusei įspūdingos dovanos. Taip pat sutaupei, nes nėjai į grožio saloną darytis manikiūro, pedikiūro, depiliacijos, naujos šukuosenos (taip, žinai, kad grožis kainuoja). Taigi, kiek neišleistų pinigų, o katinas vis tiek tave myli. Verčiau nupirk savo murkliui kokį skanėstą.

Yra toks jau labai senas posakis „jei nesiseka meilėje, sekasi kortose“. Hmm, Valentino diena yra ideali praktiniam šio posakio patikrinimui, o internetinis kazino puiki vieta. Keli žaidimai kauliukais, galbūt pokeris, nauji ir nematyti kortų žaidimai ir jau gali matyti ar posakis nemeluoja. Jei tiesa, turėtum bent jau nepralošti tų kelių litų (iš viso atlyginimo žaisti neverta, bet nuo keliasdešimt eurų nenubiednėsi). O ir šiaip, kodėl neišbandžius kažko naujo tokią įdomią dieną? Jei nesi bandžiusi azartinių žaidimų, gali įsirašyti tai į savo „padaryti iki mirties“ sąrašą. O žaidžiant internete, niekas apie tai nesužinos.

Surenk džiaugsmo, kad esi vieniša dieną ir pakviesk draugus vakarienei. Tačiau vakaro tema tikrai neturi būti skirta dūsavimui, ji skirta džiaugsmui, kad esate nepriklausomi ir savarankiški. Pasidarykite skanią vakarienę, truputis vyno ir keli filmai apie linksmus viengungius. Arba bent jau filmus rinkitės tokius, kurie nesibaigtų vedybomis ir „amžinai ir laimingai“.

Padaryk gerą darbą aplankydama žmones, kurių tikrai neaplankys kiti iš meilės apsvaigę bendraamžiai. Galbūt vaikų namuose reikia žmogaus kuris paskaitytų pasaką, o gal senelių namuose su šviesaus proto senoliu galėtum padiskutuoti apie meną? Jei nenori būti su žmonėmis, gyvūnų prieglaudoje visada reikia žmonių pavedžioti šunis. Taigi neįprastos veiklos gali lengvai susirasti. Nudžiugink nepažįstamą ir pajusi kaip pasidaro gera ant širdies. Blogiausiu atveju, apeik aplink namą ir surink šiukšles – motulė gamta padėkos.

Bet kokiu atveju, neskirk Valentino dienos liūdesiui ir ji praskris kaip dūmas! Gali ignoruoti, šaipytis iš išpūstos šventės, gali ją švęsti džiaugdamasi, kad esi laisva. Nesvarbu, svarbiausia, jog šią dieną būtum nusiteikusi optimistiškai.