Šventės

Kaip surengti įsimintiną įmonės renginį

Vasara yra vestuvių, krikštynų ir šeimos švenčių metas, tačiau tai tuo pačiu ir laikas, kuomet reikėtų pradėti planuoti įmonės Kalėdinius ar  kitus šventinius vakarėlius, kurie paprastai vyksta vėlyvą rudenį arba žiemą. Kuo anksčiau pradėsite planavimą – tuo geriau jausitės šventiniam laikotarpiui artėjant. Profesionalus renginių vedėjas Šiauliuose pateikia kelis patarimus, kuriais vadovaudamiesi tikrai sukursite nepamirštamą šventę savo įmonės darbuotojams.

Nuspręskite, kokią atmosferą kursite

Organizuojant įmonės renginį ar vakarėlį papratai laikomasi dvilypės struktūros. Įprasta, kad įmonės renginyje planuojama oficialioji dalis, kuris metu sakomos oficialios kalbos, įvairūs sveikinimai, kartais pristatomi įmonės rezultatai, teikiami prizai geriausiems darbuotojams ar vyksta kita programa, susijusi su įmonės darbu. Antroji renginio dalis būna laisvesnė, ir orientuota į pramogas, žaidimus, šokius ir kitas linksmybes. Kartais būna sudėtinga šias abi struktūrines dalis suderinti, tačiau profesionalūs renginių organizatoriai ir vedėjai paprastai turi daug idėjų ir pasiūlymų, kaip tai galima padaryti. Todėl reikėtų nuspręsti ir su organizatoriais bei vedėjais susitarti, kokią vakaro atmosferą norėsite kurti. Jeigu siekiate viso vakaro metu išlaikyti profesionalią atmosferą, tuomet siūlomos pramogos bus labiau konservatyvios, o jeigu norite labiau jaunatviškos ir linksmos atmosferos, tuomet ir antrosios dalies scenarijus bus originalesnis ir įsimintinesnis. Tokiais atvejais gana geras pasirinkimas organizuoti teminį vakarėlį, kur prie pasirinktos temos derinamas renginio scenarijus, aprangos kodas ir visa vakaro programa.

Pasirūpinkite vedėjais ir muzika

Renginių vedėjas Šiauliuose Audrius pastebi, kad nuo gero ir profesionalaus vedėjo dažnai priklauso renginio sėkmė, todėl pradėkite jo ieškoti jau vasarą. Gerų vedėjų renginiai būna suplanuoti keliems mėnesiams ar net metams į priekį, todėl kuo anksčiau pradėsite jo ieškoti, tuo didesni šansai, kad nenusivilsite. Jeigu įmonės vakarėlį organizuojate pirmą kartą, galite išbandyti kolegų iš kitų įmonių rekomendacijas, taip pat tinkamą vedėją galite rasti ieškodami informacijos internete. Būtina pasidomėkite, kiek ir kokios patirties turi pasirinktas renginių vedėjas, kokius renginius jis yra vedęs, kaip apie juos atsiliepia kiti užsakovai. Tai padės išsirinkti Jums tinkamiausią asmenį.

Muzika taip pat labai svarbi, jeigu norite užtikrinti renginio sėkmę. Profesionalus renginių vedėjas Šiauliuose pataria, kad renkantis muziką įmonės vakarėliui labai svarbu yra užtikrinti įvairovę. Už muziką atsakingas asmuo turi labai gerai suprasti, kokios muzikos pageidauja renginio svečiai. Taip pat jis turi būti pasiruošęs reaguoti, jeigu mato, kad grojama muzika niekam nepatinka, ir pakeisti grojamą muziką taip, kad visi liktų patenkinti. Jeigu įmonės vakarėlio organizavimą patikite profesionalams, jie paprastai pasirūpina šiomis detalėmis, kadangi jų tikslas – pasiekti kad vakaro svečiai iš renginio išsineštų tik geriausias emocijas.