Finansai

Greitieji kreditai ir jų pliusai

Greitieji kreditai gali būti apibūdinami kaip vaistai nuo finansinių ligų. Kuo toliau, tuo daugiau žmonių išdrįsta imti kreditus, kai susiduria su juos kankinančiomis finansinėmis problemomis. Vieni juos naudoja nenumatytoms išlaidoms apmokti, kiti netgi finansuoja savo verslą kai pritrūksta apyvartinių lėšų. Taigi pabandykime įvardinti kuo greitieji kreditai tokie ypatingi ir kokie jų pliusai.

greitieji kreditaiVisų pirmą šių kreditų populiarumą lemia operatyvumas. Jei Jums skubiai prireikė pinigų, vos per 15 minučių, jų galite gauti pasinaudoję greitaisiais kreditais. Žmonės dažnai susiduria su tokiomis situacijomis, kai reikia kam nors padaryti pavedimą ar už ką nors staigiai apmokėti. Kad nereikėtų trukdyti artimųjų ir draugų, galima paimti greitąjį kreditą su vos 3 procentais palūkanų, kurį gražint bus galima jau tą pačią savaitę. Taigi tie 3 procentai palūkanų, kainuoja ne ką daugiau nei banko mokestis nusiiminėjant pinigus bankomate ar darant tarptautinį pervedimą, tačiau finansinės problemos bus išspręstos per 15 minučių savo jėgomis, be draugų ar kitų žmonių pagalbos.

Greitieji kreditai patrauklūs, dėl mažų reikalavimų besiskolinančiam asmeniui. Greitąjį kreditą gali gauti visi 18 metų sulaukę Lietuvos Respublikos piliečiai, todėl jei esate pilnamečiai ir nesate skolininkų sąraše, bent 1000 Lt vertės greitąjį kreditą, garantuotai gausite. Būtent todėl, tai itin patrauklu neseniai darbus praradusiems asmenims. Galbūt naujas darbas jau Jums pažadėtas, tačiau būsite įdarbinti tik po mėnesio laiko, o pinigų kasdieninėms išlaidoms trūksta. Tokiu atveju, iki kol įsidarbinsite ir gausite pirmąjį atlyginimą, be didelio vargo galite gauti greitąjį kreditą vartojamosioms išlaidoms apmokėti.

Greitieji kreditai populiarūs dėl paprastos jų gavimo procedūros. Jeigu turite elektroninę bankininkystę, Jums tereikės internetu pateikti prašymą su kredito dydžiu ir trukme greitąsias paskolas teikiančiai įmonei, pasinaudojus internetine bankininkyste patvirtinti savo tapatybę, ir tikėtina, jog jau po 15 – 20 minučių pinigai Jums bus paskolinti. Jei internetine bankininkyste nesinaudojate, prašymą kreditui pateikti ir patį kreditą grynaisiais pinigais galite gauti greituosius kreditus teikiančios įmonės atstovybėje. Pavyzdžiui, tai gali būti MAXIMA arba PayPost klientų aptarnavimo skyrius. Skyriaus darbuotojas priims Jūsų prašymą, kreditus teikiančios įmonės specialistas kelių minučių bėgyje įvertins Jūsų galimybes gauti paskolą, ir jei viskas gerai, netrukus pinigus galėsite gauti grynaisiais, prašymo teikimo vietoje.

Taigi, greitieji kreditai tikras išsigelbėjimas įvairiausiuose situacijose, kai prireikia skubaus finansavimo. Laiku grąžinus ir sumokėjus palyginus nedideles palūkanas, greitieji kreditai bus itin naudingi ir jų teikiama pagalba bus galima pasinaudoti dar ne vieną kartą.