Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vartojimo paskola, kuri apsaugos nuo rūpesčių – kas yra atsakingas skolinimasis?

vartojimo paskola

Jei pritrūkote pinigų, praktiška ir patogi išeitis – vartojimo paskola. Vis dėlto, finansininkai ragina elgtis apgalvotai ir atsisakyti skubotų sprendimų, kurie gali pridaryti gana daug bėdų. Visų pirma, nepamirškite, kad pinigus, kuriuos pasiskolinsite, turėsite grąžinti. Reguliarios įmokos gali pakoreguoti jūsų kasdienius įpročius ir turėti įtakos jūsų (ir jūsų šeimos) gerovei, todėl visų pirma pagalvokite, ar kreditoriaus numatytos sąlygos jus tenkina, yra patogios ir įgyvendinamos.

Kaip įvertinti savo skolinimosi galimybes?

Jei nusprendėte imti vartojimo paskolą, visų pirma pasinaudokite preliminaria paskolos skaičiuokle, kuri padės nuspręsti, kokią sumą pinigų galite skolintis, taip pat – kokias mėnesines įmokas turėsite mokėti. Nepamirškite, kad virtualios skaičiuoklės niekuomet negali pateikti tikslių duomenų (juos pateiks vadybininkas, įvertinęs jūsų finansinę situaciją, pajamas ir poreikius), vis dėlto, galėsite susidaryti pirminį įspūdį. Siūlome kurį laiką pabandyti atsidėti tą sumą pinigų, kurią turėtumėte grąžinti, jei imtumėte vartojimo paskolą. Jei atidėti pinigai nesukels jokių rūpesčių, t. y. nejausite jų stygiaus, būsite tikri, kad šios sumos atidavimas kreditoriui taip pat bus sunkumų nekeliantis procesas.

Labai svarbu įvertinti savo finansinę situaciją. Prieš skolindamiesi pinigus, atsakykite sau, ar esate tikri dėl savo darbovietės stabilumo – ar tikrai žinote, kad kelis mėnesius ar metus (priklausomai nuo vartojimo paskolos dydžio) gausite nuolatines pajamas. Apie paskolą reikėtų gerai pagalvoti ir tuomet, jei artimiausiu metu planuojate didesnių išlaidų reikalaujančią veiklą, pvz., norite išvykti atostogų, galvojate apie medicinines paslaugas, studijas ar pan.

Įvertinkite skirtingų kreditorių pasiūlymus

Kad būtumėte patenkinti vartojimo paskolos sąlygomis, o pinigų grąžinimas atitiktų jūsų lūkesčius, rinkitės patikimą kreditorių. Šiuo atveju reikėtų įvertinti bent kelių kreditorių pasiūlymus, kadangi atskiros įmonės numato skirtingas skolinimosi sąlygas. Vertindami kreditoriaus pasiūlymą, turėtumėte atsižvelgti ne tik į esminius sutarties aspektus, t. y. paskolos dydį, grąžinimo terminą, palūkanų normą ir pan., bet ir į papildomas sąlygas, pvz., kokių veiksmų kreditorius imsis, jei laiku negalėsite grąžinti paskolos (juk visko pasitaiko), kokio dydžio delspinigius turėsite mokėti, ar galite grąžinti paskolą anksčiau sutarto laiko, ar šiuo atveju būtų taikomas papildomas mokestis ir pan.

 

Panašūs straipsniai:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
Facebook Twitter