Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Buhalterinės apskaitos paslaugos

Nuo pirmos minties apie savo verslą galit kreiptis į UAB „Mokam“. Ši įmonė subūrusi tikrų ekspertų komandą ir turinti ilgametę darbo patirtį gali jums padėti išsirinkti įmonės juridinę formą. Atsižvelgiant į tai kokią veiklą planuojat vykdyti, kokiomis apimtimis gaminti ar teikti paslaugas, su kuo planuojat bendradarbiauti, įmonės darbuotojai patars kokią juridinę formą pasirinkti. Tam, kad nekiltų problemų ateityje norint plėstis ir žinoma dėl to, kad reikėtų mokėti minimalius mokesčius valstybei.

Suprantama, kad kuriant verslą pinigai reikalingi žmogiškiesiems ištekliams samdyti, įrangos ar mašinų pirkimui – priklausomai nuo paslaugų ar prekių teikimo srities. Todėl esant galimybei pasinaudoti valstybės teikiamoms mokesčių lengvatoms, tai būtina padaryti. Su UAB „Mokam“ profesionaliais buhalteriais tai ir atliksite.

Pasirinkus įmonės juridinę formą būtina atlikti kitus biurokratinius veiksmus. Parašyti steigimo sutartį, įmonės įstatus, užregistruoti VšĮ Registrų centre, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje bei Sodroje. Visa tai už jus gali atliktu šis buhalterių biuras.

Kai jau turit įmonę, mokesčių mokėtojo bei draudėjo kodus, belieka pradėti vykdyti veiklą, o jūsų patikima buhalterių komanda UAB „Mokam“ toliau rūpinsis buhalterine apskaita. Daugiau apie tai pasiskaitysite http://www.buhalterinespaslaugos.lt/buhalterines-apskaitos-paslaugos/.

Teikiamos apskaitos paslaugos: darbo sutarčių sudarymas, darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimas, deklaravimasSodrai bei Valstybinei mokesčių inspekcijai, ilgalaikio turto, atsargų apskaita,kitų ūkinių operacijųtinkamas atvaizdavimas apskaitoje. Jūsų įmonės buhalterija bus tvarkoma remiantis Lietuvos respublikos įstatymais, nutarimais, verslo apskaitos standartais.

Net jei veikla nepavyktų – padės UAB „Mokam“. Suteiks konsultacijas ar paruoš dokumentus ir bus atliktas įmonės reorganizavimas, likvidavimas ar pertvarkymas.

Taigi jus galit rinktis užsiimti malonia veikla ir tai ką išmanot geriausiai, o buhalterinę apskaitą arne visada malonų bendravimą su valstybinėmis institucijomis, perduoti šios srities profesionalams UAB „Mokam“ – Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje.

Panašūs straipsniai:
 
Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Logilink True Wireless Headset BT0044 Black, Bluetooth
 
Silicon Power Ultima U03 16 GB, USB 2.0, White
 
Nikon D3500 + AF-P DX 18–55 VR
Facebook Twitter