Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Sportuoti – nieko nekainuoja!

Artėjant pavasariui daugelis iš mūsų susirūpina savo kūno formomis ir sveikata. Tuomet ieškome būdų, kaip pradėti mankštintis, intensyviai judėti ir stengtis kuo dažniau būti gryname ore.

Sveikatos specialistai teigia, jog grynas oras padeda geriau aprūpinti žmogaus organizmą deguonimi, todėl atsiranda energijos, suaktyvėja medžiagų apykaita ir geriau šalinasi susikaupę toksinai. Labai naudinga yra mankštintis gryname ore, nes tokiu būdu mes stipriname savo širdies ir kraujagyslių sistemą, grūdiname imunitetą, ir puoselėjame psichinę sveikatą, nes deguonis padeda geriau išsiskirti laimės hormonams – endorfinams.

Sportuojant lauko sąlygomis, jums tereikia tik valios, nereikia prisirišti prie jokio sporto klubo tvarkaraščio ar išleisti daug pinigų abonementui. Jums tik reikia susirasti vietą, kur jūsų mieste yra įrengta sporto aikštelė su gimnastikos įranga, kur galite atlikti įvairiausius tempimo, ištvermės ir lankstumo pratimus. Kuo toliau, tuo labiau miestuose ir miesteliuose daugėja veiklų, kur bet kuriuo dienos metu galima ateiti ir sportuoti, naudojantis profesionalia gimnastikos įranga visiškai nemokamai. Tokia mankšta yra labai efektyvi, nes galite treniruoti įvairius kūno raumenis, formuojant jų tonusą ir išvaizdą. Įvairūs horizontalūs staliukai, kopetėlės, skersiniai ir lygiagretės leis atlikti įvairius raumenų tempimo pratimus. Taip pat mankštindamiesi ant skersinio ir darydami prisitraukimus, stiprinsite nugaros ir rankų raumenis bei lavinsite savo ištvermę. Horizontalaus suoliuko ar kopetėlių pagalba lengvai atliksite įvairius kojų tempimo ir lankstumo pratimus.

Visa gatvės gimnastikos įranga yra patvari ir pagaminta pagal visus Europos Sąjungos standartus ir saugumo reikalavimus, todėl galite drąsiai ja naudotis sportuodami. O jei dar tik galvojate apie sportą gryname ore, tai raginame ilgai nedelsti ir pradėti jau šiandien, ir savo pavyzdžiu užkrėsti kitus.

 

Panašūs straipsniai:
 
Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Logilink True Wireless Headset BT0044 Black, Bluetooth
 
Silicon Power Ultima U03 16 GB, USB 2.0, White
 
Nikon D3500 + AF-P DX 18–55 VR
Facebook Twitter