Transportas

Sklandus krovinių pervežimas tapo sėkmės garantu

Nepriekaištinga transporto logistika tiesiogiai veikia tarptautinio verslo sandorių sėkmę. Nes nuo to, kaip sugebėsite organizuoti krovinių transportą, priklausys ir tiekimo grandinė nuo gamintojo ar pardavėjo iki galutinio gavėjo. Kiekvienas iš jų nori, kad krovinių pervežimas būtų vykdomas kuo mažesnėmis sąnaudomis, kad galėtų gauti maksimalų pelną. Dėl šių priežasčių, transporto logistika privalo užtikrinti prekių ar krovinių kokybę ir saugumą pristatymo metu. Krovinių pervežimo paslaugų tiekėjams yra keliama užduotis – sudaryti racionalius pristatymo maršrutus, parinkti tinkamas transporto priemones, siekti sumažinti transportavimo išlaidas ir svarbiausia, užtikrinti krovinių pristatymą laiku.

Tam, kad transporto logistika būtų efektyvi, svarbu užtikrinti ir siekti optimizuoti darbus įvairiuose etapuose, pradedant užsakymo priėmimu, prekės paruošimu ir pristatymo organizavimu, Šių etapų kontrolė padeda ne tik sumažinti išlaidas, bet ir pagreitina pristatymo procesą, išvengiant prastovų ir vėlavimų. Svarbiausia yra kreiptis į krovinių gabenimo procesus išmanančius žmones, kurie optimaliai suplanuos krovinių pervežimo maršrutus, paruoš visus reikalingus dokumentus ir operatyviai atliks krovinių pervežimą jūsų pasirinktu transportavimo būdu.

Jau beveik du dešimtmečius logistikos kompanija UAB „HighLogistics“ užsiima krovinių pervežimu įvairiomis oro, žemės ir vandens transporto priemonėmis. Įvairios verslo kompanijos, užsiimančios komerciniais ryšiais, eksportu ir importu su Azija, Amerika, Rusija, Baltarusija, Kazachstanu ir Europos šalimis puikiai žino, kad gali drąsiai patikėti šiai įmonei, užimančiai lyderiaujančias pozicijas savo srityje, krovinių bei prekių gabenimą.

Savo klientams UAB „HighLogistics“ siūlo jūrinių konteinerių gabenimą jūrų transportu, įvairių skubių tarptautinių siuntų siuntimą oru, negabaritinių krovinių pervežimą, įvairius pervežimus geležinkeliais iš Kinijos, Rusijos, Kazachstano ir Baltarusijos. Taip pat organizuoja ir įvairius projektinius krovinius bei multimodalinius pervežimus, sandėliavimo paslaugas. Jūsų patogumui yra siūlomas krovinių draudimo paslaugos.  Taigi visas paslaugas, susijusias su logistika galite rasti vienoje vietoje.