Transportas

Besirenkant autoservisą Vilniuje

automobilių remontasKiekvienas automobilių servisas dirba pagal savas taisykles. Vieni atlieka tik keletą paslaugų, kiti stengiasi pasiūlyti kuo platesnį darbų spektrą. Kaip ir visur, vyksta konkurencija (juk tai verslas), todėl dirbtuvės stengiasi išsireklamuoti. Visgi svarbu, jog reklama atitiktų realybę. Jei, pavyzdžiui, bus kur nors pateikta informacija, kad atliekama variklio diagnostika Vilniuje, o tiesiogiai susisiekus su serviso darbuotoju paaiškės kitokia tiesa, įstaiga pasirodys visai neverta dėmesio ir kitais atvejais bus aplenkiama iš toli.

Jei jau taip nutiko, kad auomobilio varikliui galas, pasidomėkite, kokie motorai auomobilių servise taisomi. Jei benzinu varomą mašiną nugabensite ten, kur užsiimama tik dyzelinių variklių tvarkymu, nieko nepešite.Taip pat būtina išsiaiškinti, kokių markių automobilių jėgainės remontuojamos, kad nebūtų taip, jog paaiškės, kad meistrams jūsų automobilio variklis visiškai nepažįstamas.

Kadangi be automobilio daugelis neįsivaizduoja gyvenimo, dar vienas labai svarbus faktorius renkantis autoservisą yra laikas. Jis tiesiogiai susijęs su kaina. Jei vienas automobilių servisas tą patį darbą atlieka pigiau, nepulkite priimti sprendimo. Kodėl? Ogi todėl, kad pigu nereiškia greitai. Prieš pasakydami „taip“ pasidomėkite, kokia variklio remonto trukmė numatoma. Tada ir nuspręsite, ar geriau viena diena ilgiau, bet šimtu litų pigiau, ar geriau kiek brangiau, bet greičiau.

Ne mažiau svarbus yra serviso patikimumas. Jei pasakyta, kad variklis bus suremontuojamas per tiek ir tiek laiko, tai taip ir turėtų būti. Suprantama, jog gali pasitaikyti nesklandumų, pavyzdžiui, kai automobilių servisui tiekėjas parduoda netinkamą detalę ir reikia laukti kitos. Bet tokie atvejai, kai delsiama be priežasties, lemia didesnes laiko sąnaudas, o nekantresni vairuotojai supyksta. Servisui tai antireklama, todėl protingai dirbanti įstaiga neturėtų sau leisti delsos. Na, o jei automobilis reikalingas čia ir dabar, tačiau nusimato nemažas darbas, vertėtų pasidomėti, gal kas nors siūlo pakaitinę mašiną.

Kiekvienam norisi, kad mechanikų rankose atsidūrusi transporto priemonė kuo greičiau grįžtų į savą garažą. Ar planuojamos atostogos, ar vykstama į darbą, ar bet kokioje kitoje situacijoje mašina yra neatstojama (bent jau komforto požiūriu).