Finansai,  IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Suaugusiems,  Verslas

Greita paskola internetu nepriskiriama prie IV išlaidų

greita paskola internetuDabar vykdyti savarankišką veiklą yra be galo paprasta, nes fiziniams asmenims yra suteikiama galimybė nuotoliniu būdu įregistruoti veiklą vos per kelias akimirkas. Norintys pradėti vykdyti kažkokią veiklą, pirmiausia turėtų pasidomėti ar ta veikla neturėtų būti licencijuojama. Paprastos veiklos dažniausiai nereikalauja jokios licencijos ar kitų leidimų, todėl fiziniams asmenims pakanka įregistruoti tik individualią veiklą pagal pažymą. Ją vykdyti galima iškart vos tik įregistravus veiklą, o pažyma dažniausiai sugeneruojama per 24 valandas nuo prašymo pateikimo momento. Negalvokite, kad tą prašymą dėl veiklos įregistravimo jūs turite pateikti atvykę į VMI skyrių – jūs galite jį pateikti internetu. Jums tiesiog užtenka prisijungti prie savo paskyros mokesčių inspekcijos portale ir ten galėsite pateikti prašymą per kelias minutes.

Galvojantiems apie individualios veiklos vykdymą taip pat reikia pasidomėti kokius apskaitos dokumentus reikės pildyti. Čia taip pat yra buhalterija, tik ji yra gerokai paprastesnė nei įmonėse. Jums bus reikalinga sąskaita faktūra bei apskaitos žurnalas. Šiuos dokumentus jūs galite įsigyti blankų prekyvietėse arba tiesiog galite atsispausdinti pagal pateikiamus šablonus. Tai sudarys visą jūsų individualios veiklos apskaitą.

Būtina pabrėžti, kad vykdantys individualią veiklą turės vesti ne tik pajamų, bet ir išlaidų apskaitą. JI vedama tame pačiame žurnale. Jums reikia pasidomėti ką galėsite įtraukti prie išlaidų. Visas leidžiamų atskaitymų sąrašas yra pateikiamas mokesčių inspekcijos portale. Visa apskaita turi būti tvarkinga, nes patikrinimo metu galite sulaukti ir griežtų papeikimų ar net baudų už aplaidų apskaitos vedimą.

Prie leidžiamų atskaitymų galima priskirti beveik viską kas susiję su individualia veikla. Tai išlaidos, kurios patiriamos siekiant gauti veiklos pajamas. Pavyzdžiui, jūs galite prie išlaidų priskirti pinigų sumas, kurias išleidžiate medžiagoms, prekėms įsigyti. Bet, negalite prie išlaidų priskirti tam tikrų paslaugų. Pavyzdžiui, jeigu pasinaudojote greita paskola internetu, tai jūs jokiu būdu negalėsite tos paskolos priskirti prie leidžiamų atskaitymų. Individuali veikla reiškia, kad asmuo su savo finansais, su savo darbu bando gauti ekonominės naudos, pajamų, o paskolos nėra jūsų pinigai – tai kreditorių pinigai, už kuriuos jūs mokate dar ir palūkanas.