Pokalbis su vestuvių planuotoja: kaip švenčia lietuviai?

Kiekviena tauta turi savitas tradicijas, kaip paminėti konkrečią šventę. Lietuviai – ne išimtis. Organizuojant vestuves jie dažniausiai atiduoda save visą, kadangi nori, jog šventė būtų kuo įspūdingesnė ir tęstųsi net kelias dienas. Juk vestuvės turi būti tokios, kad praėjus ilgiems metams vis dar liktų atmintyje.

Norėdami sužinoti, kaip vestuves mini lietuviai – kalbame su vestuvių organizatore.

  • Ar lietuviai mėgsta ilgas ir dideles vestuves?

Lietuviškos vestuvės dažnai tęsiasi net tris dienas, kadangi mes esame tauta, kuri išties jeigu švenčia, tai daro su dideliu užsidegimu ir pasiruošimu. Daugelis žmonių mano, kad jeigu taip neatšvęsi vestuvių – tokiu atveju santuoka nebus sėkminga. Taigi dalinai tai ir tradicijų dalis, kurios laikosi vis dar nemažai tautiečių.

  • Ar daug pinigų išleidžia lietuviai vestuvėms?

Tikrai daug. Daugelis išleidžia paskutinius pinigus vien tam, kad smagiai paminėtų vestuves. Tai ypač populiaru emigrantų tarpe, kurie labai švaistosi pinigais. Visiškai netaupo, kadangi mano, jog ilgus metus dirbo tam, kad galėtų surengti nuostabias vestuves.

  • Ar vis dar gyvos tradicijos per vestuves?

Nors lietuviai vis labiau linksta prie modernumo, tradicijos vis dar svarbios. Daugelis mano, kad mes turite švęsti taip, kaip vestuvės buvo minimos anksčiau. Tai turėtų užtikrinti santarvę namuose.

  • Ar lietuviai samdosi vestuvių planuotojus?

Tie, kurie nori didelių vestuvių – visada pasisamdo. Tačiau tuo pačiu apskritai plinta mada samdytis profesionalus, kurių darbas surengti nuostabias vestuves. Paprasčiausiai taip tikimasi, kad viskas praeis be jokių trukdžių ir sėkmingai. Daugelis žmonių mano, kad investicija į vestuvių planuotojus palyginus yra labai maža su tuo, kokias paslaugas galima gauti ir kaip tai palengvina planavimą. Galima atsikvėpti ir paprasčiau pasidžiaugti pačiu ištekėjimo ar vedimo faktu.

Svarbiausia, kad vestuvės būtų tik tarp dviejų vienas kitą mylinčių žmonių, kurie yra pasiruošę atiduoti save visą vien tam, kad galėtų būti laimingi ir patenkinti tuo, ką turi. Vestuvės skirtos įamžinti dviejų žmonių meilę. Išnaudokite šią galimybę sukurdami puikias vestuves.

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About admin