SMS pazintys
Laisvalaikis

Bendravimas, kai pasirenkamos internetinės ir SMS pažintys

Prieš daugiau nei penkiolika metų virtualios ir nuotoliniu būdu besimezgančios pažintys buvo retenybė ir beveik niekam negirdėtas reiškinys. Tačiau šiandien labai daug žmonių savo ilgai trunkančius ir tvirtus santykius pradėjo būtent virtualioje aplinkoje. Dabartinės technologijos suteikia mums galimybę vos per kelias akimirkas pasinaudoti šiomis paslaugomis. Juolab, kad šiandien kiekvienam iš mūsų laisvai prieinamos ir SMS pazintys, sulaukiančios labai didelio vartotojų susidomėjimo.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vienišiems žmonėms yra aktualios internetinės ir SMS pažintys, yra laisvo laiko trūkumas. Tikrai ne kiekvienas iš mūsų turime pakankamai laiko, kad bent kelias dienas per savaitę galėtume sau leisti lankytis klubuose, baruose ir laisvalaikiui leisti skirtose vietose. Tai atima labai daug laiko.

Kita priežastis yra susijusi su finansais. Jei keliaujame į minėtas pasilinksminimo vietas, natūralu, kad turėsime investuoti papildomų lėšų – mokėsime už įėjimą, staliuką, gėrimus, maistą ir kitas pramogas. Kiekvienas, kuris mėgsta lankytis masinėse žmonių susibūrimo vietose, puikiai žino, kad tai gali labai lengvai ir greitai paploninti mūsų piniginę.

Tuo tarpu, jei renkamės bendravimą nuotoliniu būdu, mums nebetenka patirti minėtų išlaidų. Naujas pažintis mes galime užmegzti akimirksniu, vos kelių mygtukų paspaudimu. Mums taip pat nebetenka eikvoti savo laiko – galime bendrauti tik su tais žmonėmis, kurie mums patinka ir kuriems jaučiame simpatiją. Jei pastebime, kad pašnekovas ar pašnekovė mums ne prie širdies, nėra jokių kliūčių tuoj pat atsisveikinti ir ieškoti kitų naujų pažinčių.

Žinoma, negalima pamiršti, kad būtent virtuali aplinka yra tai, kas nesustabdomai skverbiasi į kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Mes nuolatos naudojamės kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, planšetėmis ir kitais elektroniniais prietaisais, kurie mums padeda lengviau bendrauti ir daugelį kasdienių užduočių atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau.

Dėl minėtos priežasties suprantama, kad vis daugiau žmonių pirmenybę teikia nuotoliniu būdu užsimezgančioms pažintims. Pavyzdžiui, jei norint surasti antrąją pusę, pasitelkiamos SMS pažintys – bendrauti galima bet kuriuo pasirinktu metu ir bet kurioje vietoje. Šis bendravimo būdas yra vienas iš efektyviausių, kadangi šiandien būtų labai sunku rasti žmogų, kuris su savimi neturėtų mobiliojo telefono. SMS žinutes rašome kasdien ir mobilųjį telefoną iš savo rankų paleidžiame vos kelioms akimirkoms. Tai reiškia, kad bendravimas tampa efektyvesnis ir produktyvesnis. O tuo atveju, jei galų gale jums pabosta bendrauti trumposiomis SMS žinutėmis, visuomet galite susitarti dėl susitikimo realybėje. Tačiau šį sprendimą galite priimti patys ir būtent tuomet, kada manysite, jog tam jau atėjo pats metas. Taigi, jei branginate savo laiką ir nenorite patirti didelių nusivylimų, išbandykite šiuos efektyvius naujų pažinčių mezgimo būdus.