Transportas

Automobilių nuoma Vilniuje – patogus susisiekimo būdas didmiestyje

automobiliu nuomaVilnius – didžiausias Lietuvos miestas, nors, žinoma, lyginant su tokiais gigantais kaip Berlynas ar Maskva tai tik lašas jūroje. Ir nors mūsų sostinė turi išties puikią susisiekimo sistemą, tačiau skubantys ar atvykę čia kelioms dienoms turėtų pasirinkti kitą susisiekimo būdą. Vienas jų – taksi paslaugos, tačiau tai brangus malonumas, jei norėsite greitai ir patogiai iš vieno miesto galo nuvykti į kitą – pasiruoškite papurtyti kišenes. Kitas variantas – automobilių nuoma, apie kurį šiandien ir pakalbėsime plačiau.

Automobiliu nuoma Vilniuje nėra tokia brangi, kokią mes esame linkę įsivaizduoti, ji prieinama praktiškai kiekvienam statistiniam Lietuvos gyventojui. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Daugelis nuomojamų automobilių yra pakankamai nauji ir geros techninės būklės, tačiau jei norite prabangaus automobilio „ką tik iš salono“, tai natūralu, kad jo nuomos kaina gerokai šoktels. Visa kita priklauso nuo to, kuriam laikui nuomojatės automobilį ir iš kokios įmonės. Tad, jei planuojate išsinuomoti keturratį pagalbininką, verčiau iš anksto internete pasidomėkite įkainiais ir pasirinkite jums optimaliausią ir priimtiniausią variantą.

Tiesa, kartais galima išgirsti nuomonę, kad automobiliu nuoma gana rizikingas dalykas, nes ši transporto priemonė gali ne laiku ir ne vietoje sugesti. Tačiau kaip jau buvo minėta, beveik visi nuomojami automobiliai yra pakankamai nauji ir gerai prižiūrėti. Visgi, jų techninė būsena tiesiogiai veikia įmonės pelną ir reputaciją. Visgi, technika genda ir jei taip nutiktų, kad „nebeužsikurtumėt“ daugelis salonų yra įsipareigoję suteikti techninę pagalbą kalyje bet kuriuo paros metu.

Automobilių nuoma Vilniuje išties patogi ir naudinga paslauga, tačiau žmonėms, kurie čia retai lankosi, nežino kelių, yra pratę prie lėtesnio eismo, natūraliai kyla klausimas, o kas nutiktų, jei su išnuomotu automobiliu pakliūčiau į eismo įvykį? Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti privalomuoju draudimu, kurio kaina bei kiti mokesčiai yra išskaičiuoti į automobilio numos kainą, todėl finansiškai jūs nerizikuojate.

Taigi, automobilių nuoma Vilniuje išties puikus pasirinkimas, kai lankotės sostinėje tik keletui dienų, sugedo jūsų automobilis, o visus reikalus norite susitvarkyti greitai, visgi, šiuolaikinis gyvenimo rimtas neleidžia užsisėdėti vienoje vietoje.