Maistas,  Namams,  Šventės

Ar taupysime per Kalėdas?

kalėdiniai patiekalai

Kalėdos tai ne tik džiaugsmo, ramybės ir atsipalaidavimo metas, bet tuo pačiu tai ir išlaidų laikotarpis, per kurį yra išleidžiama daugiausia šeimos santaupų. Šiais laikais materialinės dovanos ima viršų ir to pakeisti nėra įmanoma, todėl dovanoms teks paaukoti nemažą dalį pinigėlių.

Tačiau yra ir kita medalio pusė – kalėdinis stalas, ant kurio puikuosis daugybė kalėdinių patiekalų. Kad paruošti šiuos patiekalus, teks tikrai paploninti savo piniginę, tačiau per šventes juk norisi pavalgyti, o gal ir šiek tiek išgerti su visa susirinkusia didžiule šeima. Tačiau, kad kalėdiniai patiekalai neatrodytų skurdžiai, visada galima bandyti taupyti ir bandyti pasiruošti būtent tai ko geidžia Jūsų ir aplinkinių širdis.

Šioje vietoje svarbiausias tampa jūsų planavimas. Žinoma, tam reikės paaukoti šiek tiek laiko. Iki švenčių dar liko šiek tiek laiko, bet jau galima bandyti ieškoti alkoholio akcijų. Jeigu Jūs per šventes gersite brendį, pradėkite stebėti brendžio akcijas. Šiais laikais tai padaryti nebus labai sunku, internetiniuose portaluose tokiose kaip PriceOn, tai galite daryti vienoje vietoje. Pradėkite stebėti ir pamatę gerą akciją skubėkite užsipirkti alkoholio dabar ir vienas rūpestis jau atkris. Akcijos yra atnaujinamos beveik kasdien, todėl akcijas matysite tik naujausias ir geriausias.

Artėjant Kalėdoms tą patį galėsite daryti ir su ilgai negendančiais produktais. Tarkim mūsų šeimoje yra tradicija valgyti ledus per Kalėdas su šokoladu. Žinau, jog tai keista tradicija, bet pas mus taip yra. Todėl pamatęs ledų akciją, aš iškart jų užsipirksiu. Įsidėsiu į šaldymo kamerą ir juos ten laikysiu, vis tiek per keletą savaičių jie ten nesuges, o pinigai bus sutaupyti.

Taigi kuo mažiau dienų liks iki Kalėdų, tuo daugiau šitaip galėsite sutaupyti. Tiesiog stebėkite įvairias akcijas ir mąstykite kaip dar galėtumėt sumažinti savo išlaidas. Kiekvienas sutaupytas litas, bus Jūsų sunkiai uždirbtas litas. O Kalėdų šventė taps nuostabi ir su daug mažesnėmis išlaidomis, nei planavote. Po Kalėdų nereiks kankintis, ir galvoti kaip Sausio ir Vasario mėnesį susiveržti diržus, kol atsigausime po šventinių išlaidų. Juk nei vienas iš mūsų to nenorime. Gražaus šventinio stalo Jums ir Jūsų visai šeimai.