Grožis,  Įvairūs,  Namams,  Paslaugos

Virtuvės interjeras – kurti pačiam ar su dizaineriu?

virtuves interjerasNe kiekvienuose namuose yra tobulas virtuvės interjeras, bet jeigu nusprendėte jį pakeisti iš pagrindų, tada turėtumėte bent jau pasidomėti kokios tradicijos vyrauja šiuo metu. Seniau buvo įprasta matyti virtuvę, kurioje pilna įvairių spintelių, tačiau dabar toks spintelių perteklius matomas vis rečiau. Tai yra privalumas, nes vis dėlto – keičiant virtuvės interjerą, užtenka nedaug pinigų – nereikės pirkti daug spintelių bei dekoracijų. Būtina pabrėžti, kad virtuvės interjero kūrimo metu jūs galite domėtis šiuolaikinėmis tendencijomis, tačiau jeigu norite, kad viskas būtų tobula, tada galbūt reiktų kreiptis ir į interjero dizainerius. Ką atlieka interneto dizaineriai?

Dažniausiai į interjero dizainerius kreipiamasi tada kai norima pakeisti visą namų interjerą, o ne tik virtuvės, tačiau esant poreikiui, į tokius specialistus galite kreiptis ir dėl mažesnio darbo. Interjero dizaineriai tiesiog sukuria visą dizainą – jį specialistas suprojektuoja. Bet, reikia nepamiršti, kad dizainerių darbas nėra labai pigus. Užsisakyti dizainerių darbus glite atsižvelgę į darbų apimtis – jeigu manote, kad patys sugebėsite įgyvendinti dizaino projektą, tai specialistą galite samdyti tik interjero suprojektavimui. Žinoma, įgyvendinti patiems bus sunkiau, nes vis dėlto – teks ieškoti tokių baldų, kurie pavaizduoti projekte.

Geriausia būtų, jog į dizainerį kreiptumėtės dėl viso virtuvės interjero sukūrimo ir įgyvendinimo. Dizaineriui bus lengviau viską įgyvendinti, nes jis žinos kur ir kokias dekoracijas ar baldus pirkti. Tuo labiau, kad profesionalūs dizaineriai neretai turi savų ryšių, kurie padeda sumažinti išlaidas baldų įsigijimo metu. Tai reiškia, kad kartais pirkti baldus kartu su dizaineriu yra gerokai pigiau – jis žino kur mažiausios kainos, nes vis dėlto – tai jo sritis.

Ieškant interjero dizainerio virtuvės interjero kūrimui, būtina atsižvelgti ir į dizainerio reputaciją. Į ką labiausiai reikia atsižvelgti? – turite žiūrėti ar apie specialistą nesklinda kalbos, jog šis kopijuoja idėjas nuo kitų dizainerių. Jeigu taip ir yra, tai jums tokio specialisto nereikia, nes juk ir pats klientas gali nusižiūrėti kažkokį dizainą ir tada jam liks tik įsigyti baldus ir tiek. Visada atidžiai rinkitės interneto dizainerius.