rubai
Grožis,  Mada

Moteriški drabužiai ir jų tendencijos 2020-iesiems

Turbūt kiekvienai moteriai norisi kiekvienais metais ar net kiekvieną sezoną atnaujinti savo garderobą ir į jį įnešti daugiau spalvų, formų ar tuo metu madingų drabužių. Nors tam tikri stiliaus kanonai nesikeičia metų metus ir mažą juodą suknelę, baltus marškinius ar tiesias kelnes privalo turėti kiekviena, yra daugybė moteriškų drabužių, kurie turi savo laikotarpį, kai yra „ant bangos“. Kokie moteriški drabužiai madingi šiemet ir kokias ryškiausias tendencijas galime išskirti 2020-aisiais? Situaciją komentuoja „Imu Sau“ parduotuvė ir jos specialistai.

Svarbiausia – tvarumas

Globalinis atšilimas, ekologijos problemos ir tiek žmonių, tiek prekės ženklų požiūris į vertybes pradėjo skatinti žmones domėtis tvaria mada. Ji skatina atsisakyti masinio vartojimo ir investuoti į kokybiškus, ilgaamžius drabužius, kuriuos galima nešioti ilgai. Vis labiau populiarėja rūbai-transformeriai, kuriuos galima dėvėti skirtingomis progomis ar situacijomis, žmonės nebebijo apsipirkinėti dėvėtų drabužių parduotuvėse ir juos derinti su naujais ar jau turimais rūbais.

Universalumas

Kadangi prakalbome apie tvarią madą, šiemet itin madingi universalūs moteriški drabužiai. Tai rūbai, kurie neturi daug detalių, raštų ar spalvų, yra pasiūti iš įprastų, prie daug ko derančių medžiagų ir tinka įvairiomis progomis. Tokiems drabužiams galima priskirti klasikinio kirpimo paltą, laisvo kirpimo suknelę, pastelinių spalvų megztinį ir pan. Tokie moteriški drabužiai gali būti dėvimi ir darbe, ir laisvalaikiu, bei sutaupo nemažai pinigų, nes jums nereikia apsikrauti krūva rūbų ir aksesuarų.

Džinsai ir oda

Jau kurį laiką labai populiaru džinsas ir oda. Drabužiai, pasiūti iš šių medžiagų, atrodo įspūdingai, stilingai ir įvaizdžiui suteikia unikalumo. 2020-aisiais metais ypač populiarūs nestandartiniai moteriški drabužiai iš džinso. Tai itin platūs džinsai, futuristinio dizaino džinsinės suknelės, retro stiliaus platėjančios džinsinės kelnės ir t. t. Taip pat į madą grįžta siuvinėtas, dekoruotas džinsas, kuris patiks mėgstantiems išsiskirti originalumu.

Oda išlieka tikra klasika. Kiekvienai moteriai tiesiog būtina turėti odos ar odos imitacijos striukę, seksualiai prigludusias odines kelnes ar modernią odinę suknelę. Taip pat nepamirškite, kad šiemet odiniams drabužiams būdinga matinė oda ir gili juoda spalva – taip atrodysite stilingiausiai.