Finansai

Kreditų internetu refinansavimas

greitieji kreditai inernetuPaskolos būstui ir jo remontui, atostogoms ir kelionėms jų metu, galų gale naujam automobiliui – vis labiau neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Savo nišą čia turi ir vadinamieji greitieji kreditai internetu bei jų refinansavimas. Juk ne visada prireikia didelės paskolos sumos, o dėl kelių šimtų eurų eiti į banką ir pasirašinėti nemažai kainuojančias sutartis ne visada apsimoka. Tuo labiau, kad greituosius kreditus ir gauti gerokai lengviau, reikia mažiau įvairiausių pagrindimų apie savo mokumą. Tiesa, pagal paskolų skaičių ir labiausiai pagal skolos dydį lietuviai vakarų pasaulio šalių kontekste yra vis dar gana žemai. Tai reiškia, kad skolinamės palyginus nedaug ir retai, stengiamės vartoti labiau pagal savo dabarties, o ne ateities galimybes. Kita vertus, kitų šalių patirtis tik rodo, jog ir Lietuvoje paskolų turėtų tik daugėti, kartu su jomis – ir kreditų refinansavimo poreikis.

Kas tas greitųjų kreditų internetu refinansavimas, kada ir kam jo reikia? Pabandykime aptarti konkrečią fiktyvią situaciją. Netikėtai jums sugedo automobilis, o servisas už jo remonto paslaugas paskaičiuoja keturis šimtus eurų. Šiuo metu tiek neturite, iki atlyginimo dar dvi savaitės, o automobilis jums reikalingas kaip oras. Greitai skubate prie kompiuterio, susirandate kreditus internetu siūlančią bendrovę ar net kelias, palyginate jų pasiūlymus, užpildote paraišką ir štai jau po pusdienio turite reikalingus kelis šimtus eurų automobilio remontui. Bet štai atėjo algos diena, o automobilyje – vėl gedimas, ir paskolai gražinti pinigų nėra. Suma, nors ir nedidelė, skuba auginti nemažas palūkanas, tad žinodami, jog kitur, ne taip skubėdami ir atidžiau panagrinėdami sąlygas, galite gauti kur kas mažesnes palūkanas, skubate kreiptis į kitą įmonę. Ši dažniausiai sutinka sutinka refinansuoti jūsų kreditą, išperka jį iš pirmosios įmonės ir jūs, nors ir liekate skolingas, tačiau jau kitai įmonei, su mažesnėmis palūkanomis.

Tikrai dažnai kreditų internetu refinansavimas tampa puikia priemone sutaupyti, ypač tada, kai paskolą pasiimate skubotai, ne viską gerai apgalvojęs ir pasirinkęs toli gražu ne pigiausią variantą. Kartais toks būdas tampa tikru išsigelbėjimu. Juk visiems žinoma, kad greitųjų kreditų palūkanos kelis kartus, kartais net dešimt ar keliolika kartu viršija bankų, kreditų unijų siūlomų vartojamųjų paskolų palūkanas ar tiesiog tas, kurios taikomos kreditinėms kortelėms. Žinoma, šioje vietoje jau teks įrodyti savo mokumą, tačiau jei turite darbą, bankas su jumis tikrai kalbėsis ir greičiausiai sutiks refinansuoti jūsų greitąjį kreditą, taip leisdamas ir jums gerokai sutaupyti, ir sau užsidirbti.