Namams,  Pirkiniai

Vartų įvairovė

Vartai montuojami ir pritaikomi pramoniniuose pastatuose, individualiuose patalpose, garažuose. Statomi užtvarai automobilių aikštelėse, privačiose teritorijose su įvairia vartų atidarymo konstrukcija ir automatika. Vartai reikalingi apsaugoti jūsų privačiai tertorijai, kiemui nuo pašalinių veiksmų, tuo pačiu  reprezentuoja jūsų privačią nuosavybę.

 

Kur taikomi stumdomi vartai ?

Stumdomus vartus galima taikyti dideliuose pramoniniuose objektuose ir nedideliuose sklypų plotuose, šie vartai atsidarinėja išilgai sklypo ir neužima papildomo žemės ploto. Taupantiems vietą, stumdomi vartai yra puikus srendimas. Šių vartų rėmas pagamintas iš plieninio vamzdžio, o patys vartai gali būti cinkuoti arba nudažyti norima spalva yra montuojama automatika kuri valdoma pulteliu.  Visi kiemo vartai individualūs dėl savo vietovės, dėl kliento pareikių ir galimybių todėl priimant sprendimą reikia konsultuotis su šios srities specialistais. Pagal galimybę bus derinama kaina ir priimtas geriausias sprendimas.

Varstomi vartai

Varstomus vartus galima atidarinėti į vidinę kiemo pusę ir į gatvės pusę, norint atidarinėti į kiemo pusę prarandama dalį žemės ploto, o atidarinėjant į gatvės pusę turėsit isitikinnti ar saugu vartus atidaryti, ar už vartų nieko nėra. Varstomų vartų valdymas būna: standartinis- automatinis, foto davikliais, kodine klaviatūra, raktu. Taikomas sprendimas sujungti garažo ir kiemo vartus į vieną sistemą ir bendram patogumui valdyti vienu universaliu pulteliu.

Susilankstantis vartai

Geras srendimas yra susilankstantis vartai, šių vartų kanstrukcija galima montuoti įvairiose vietose, prie tokių vartų patogu parkuoti automobilį arčiau įvažiavimo, neprarandant žemės ploto. Šitie vartai brangesni už varstomus, bet jie yra praktiškesni, verti jūsų dėmesio.

Garažo vartai su elektrine pavara

Garažo vartai su elektronine pavara patogūs tuom, kad automobilio savininkui nereikia išlipti iš mašinos, o vieno mygtuko paspaudimu vartai atsidaro ir įvažiuojate į garažą.