Namams

Oro gaivikliai spintoms

Ar nenorėtumėte, tik atidarę spintą pajusti ne ilgai kabėjusių rūbų kvapą, o mėgstamą savo aromatą? Tai įmanoma. Oro gaivikliai spintoms, pakeis nuobodžią kasdienybę ir suteiks jūsų spintai gyvybingumo. Tereikia išsirinkti mėgstamiausią kvapą, įdėti jį į spintą ir leisti jam skleisti savo aromatą.

Kaip išsirinkti kvapą savo spintai?

Ieškant kvapo spintai, svarbu atkreipti dėmesį į savo mėgstamus aromatus bei asmenines charakterio savybes. Galbūt kavos kvapas primena vasaros rytą, rytietiškas kvapas pažadina svajones apie keliones, švelnus gėlių aromatas primena močiutės sodą, o saldūs kvapai įkvepia darbui. Svarbu, kad kiekvieną kartą atidarius spintą kvepalų aromatai jus įkvėptų naujai dienai, naujiems darbams ir naujiems potyriams.

Spintos kvapų privalumai:

  • Naikina nemalonius kvapus;
  • Gerina psichologinė būklę;
  • Suteikia švaros pojūtį;
  • Suteikia prabangos pojūtį;
  • Paprasta naudoti;

Oro gaivikliai spintoms jau yra ganėtinai populiarus būdas pašalinti nemalonius, nepageidaujamus kvapus, atsiradusiu nuo batų, sudėvėtų ir seniai spintoje gulinčių drabužių. Nauji aromatai suteikia prabangos ir švaros pojūtį, vos pravėrus spintos duris, o kvepiantys rūbai ir batai suteikia drąsos ir pasitikėjimo, naujiems darbams ir nuotykiams.

Kvapai atgaivina prisiminimus, sužadina svajones, atskleidžia charakterio savybes. Tereikia pasirinkti tinkamą aromatą ir gyvenimas nušvinta naujomis spalvomis.

Oro gaivikliai spintoms, neišskalbia rūbų

Paprastai spintų kvapai yra labai mėgstami dėl jų suteikiamo švaros pojūčio spintoje. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad kvepiantys rūbai, ne būtinai yra švarūs rūbai. Kvapai neatstoja skalbimo miltelių ir vandens. Po nešiojimo juose atsiranda odos ląstelių ir prakaito dėmių. Rūbus būtina išskalbti.

Netinkami kvapai gali trikdyti sveikatą

Dažnai pasitaiko, kad nusiperkame kvepalus ar namo parsinešame gėlių puokštę ir pajaučiame šleikštulį, nosies gleivinės jautrumą, galvos svaigimą, pykinimą. Šie ženklai rodo, kad tam tikri kvapai jums netinka.

Ilgai būnant patalpoje, kuri iškvėpinta intensyviais gėlių aromatais, neretai paskausta galvą ir pradeda pykinti. Žinoma, taip nutinka tikrai ne visiems. Tačiau įsivaizduokite jeigu oro gaivikliai spintoms sukeltų jums tokią reakciją, turbūt tą dieną tektų pasiimti nedarbingumo lapelį. Tam, kad taip nenutiktų, reikia atidžiai rinktis kvapus, kurie neerzintų, nesukeltų galvos svaigimo ir skausmo bei pykinimo. Kai atrasite savo mėgstamą aromatą, jūsų spinta pražys naujomis spalvomis.