Namams

Medinių durų įdomybės

Jeigu nusprendėte savo namams pasirinkti medines duris, nepamirškite įvertinti visų niuansų. Tai reiškia, jog apsvarstykite ne tik privalumus, bet ir trūkumus. Tą, be abejonės, geriausiai jums padės atlikti profesionalūs durų meistrai. Čia rasite visus patraukliausius, ekonomiškiausius, o galbūt ir šiek tiek įdomesnius, bet brangesnius pasiūlymus. Mes, tuo tarpu, apžvelgsime, kuo įdomios medinės durys.

Kad ir kiek kalbėtume apie durų patogumą ir funkcionalumą, visuomet labai svarbu ir jų išorinis vaizdas. Medinių durų estetika – nepriekaištinga. Tokios durys tiks bet kokiai gyvenamajai erdvei, atitiks tiek klasikinio, tiek modernaus būsto idėjas. Šiandien durų gamintojai naudoja pačias naujausias technologijas, todėl jų klientai gali rinktis iš įvairių raštų ir plačios spalvų paletės, todėl nesunkiai atras konkrečiam interjerui geriausiai tinkančius sprendimus.

Medinės durys gali būti labai įvairios, nes įmanomi patys įvairiausi jų stiliai. Tai:

  • Klasikinės;
  • Alyvuotos;
  • Dažytos,
  • Minimalistinės;
  • Itin modernios ir kt.

Taigi, jeigu iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog medinės durys tiks tik klasikinio stiliaus namams, žinokite taip nėra. Įmanoma plati spalvinė gama leidžia tobulai derinti prie bendro interjero stiliaus. Kokybiška furnitūra suteiks išskirtinumo, elegancijos. Gali būti su stiklo intarpais. Meistrai sako, jog jie mielai išklauso visas, net ir pačias beprotiškiausias, savo klientų idėjas. Tai jiems padeda ne tik įgyvendinti asmenines užsakovo svajones, bet ir tobulėti patiems.

Nepaisant to, kad medines duris galima paversti labai moderne namų detale, reikia žinoti, jog jos niekuomet nepraras savo įgimtų privalumų: natūralumo, ilgaamžiškumo ir ekologijos. Taigi, vienu šūviu galima nušauti du zuikius: modernumą derinti su klasika ir kokybe.

O kaip gi trūkumai? Be abejonės jų yra. Tai šiek tiek sudėtingesnė jų priežiūra. Tačiau ir čia šiomis dienomis nesunku rasti lengvą išeitį. Perkant teisingas valymo  priemones, išvengsite sudėtingesnių durų priežiūros darbų.