Namams

Ką reikia žinoti apie profesionalų kilimų valymą?

Dažnai žmonės girdi apie kilimų „valymą garais“. Tačiau profesionalūs kilimų valikliai taip pat gali pagelbėti. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų.  Jums tikriausiai niekada nereikės jų naudoti patiems, jei pasirinksite nevark.lt.  Tačiau šis straipsnis padės suprasti rekomendacijas.

Bet kuri padori profesionali kilimų valymo įmonė gali išvalyti kilimus, kilimėlius, apmušalus, kitą buitinę tekstilę. Kai kurie gali net valyti plyteles, odą ar jūsų ortakius! Kiekviena medžiaga kelia unikalių reikalavimų. Todėl kiekvienas valymas reikalauja unikalių sprendimų.

 Pirmiausia kilimus turėtų valyti profesionalai. Žinoma, galite išsinuomoti vieną iš tų garinių siurblių iš vietinės parduotuvės, bet jie neatliks darbo taip, kaip gali profesionalai. Namuose naudojami vietiniai valikliai puikiai tinka valyti dėmes, kurios atsiranda akimirksniu, tačiau didelį darbą palikite profesionalams.

Primygtinai rekomenduojame profesionaliai valyti kilimą bent kartą per metus. Tačiau jei esate namuose, kuriuose gyvena augintiniai, maži vaikai ir paaugliai, rekomenduojame kilimus valyti du kartus per metus. Tai padės sumažinti dėmių skaičių ir pašalinti didelius alergenus, tokius kaip naminių gyvūnėlių pleiskanos. Kuo ilgiau būsite be kilimų valiklio, tuo kietesnes ir stipresnes chemines medžiagas profesionalas turės naudoti, kad pašalintų dėmes.

Kiek tai užtrunka? Tai tikrai priklauso nuo kambarių skaičiaus ir jų dydžio, tačiau vidutinis kilimų valymo profesionalas gali išvalyti kambarį per maždaug 20 minučių. Jei tai daroma teisingai, džiūvimo laikas turėtų trukti tik apie 6–10 valandų. Žinoma, kad tai atrodo ilgai, bet planuokite dieną praleisti ne namuose, kad nesugadintumėte švaraus kilimo.

Kilimų valymo privalumai: profesionalus kilimų valymas ne tik padarys jūsų namus gražesnius ir visiškai naujus viduje, bet ir gali padės pailginti jūsų kilimo tarnavimo laiką! Kitas privalumas yra tai, kad jis sukuria sveikesnę aplinką pašalindamas alergenus, kurie slepiasi kilimo pluoštuose.