Pirkiniai

Paveikslai ant drobės – kodėl juos verta rinktis?

Kiekvienas iš mūsų nori sutvarkyti ir įrengti savo buto ar namo interjerą taip, kad visada būtų gera grįžti į jį. Štai kodėl mes stengiamės pasirinkti geros kokybės baldus ir apkrauti visas spinteles įvairiais niekučiais. Tačiau labai dažnai pamirštame papuošti savo sienas. Paveikslai ant drobės puikus būdas pagyvinti savo namų interjerą. Kodėl juos verta rinktis?

Kodėl verta rinktis drobinius paveikslus?

Paveikslai ant drobės yra ergonomiški, juos galima sėkmingai pakabinti iš vietos į kitą. Drobė su tekstūra puikiai imituoja tradicinę tapybą, todėl galima lengvai rasti jums patinkantį ir prie interjero derantį piešinį. Paveikslai ant drobės yra patogi alternatyva tradiciniams paveikslams. Drobės medžiaga yra atspari nešvarumams, ašaroms ir įbrėžimams. Raštai neišnyksta net po ilgo naudojimo laiko. Paveikslai ant drobės gali būti laisvai derinami vienas su kitu, o tai reiškia, kad galite turėti unikalią apdailą visai sienai už prieinamą kainą.

Madingi paveikslų raštai ir spalvos šį sezoną

Madingiausi šio sezono dizainai apima botaninius motyvus, kurie suteikia originalų charakterį kiekvienam interjerui. Be to, mažame plote verta naudoti kuo daugiau augalų motyvų, gyvų augalų atspaudų, kad atgaivintumėte ir pašviesintumėte interjerą. Tarp populiariausių raštų yra monstera lapai, bananų lapai, bijūnų gėlės, rožių kompozicijos. Mandalos ant drobės  gali būti ne tik dekoracija, bet visų pirma suteikti atpalaiduojantį ir raminantį poveikį protui. Todėl verta paveikslą pakabinti matomoje svetainės vietoje, kurioje poilsiaujama po dienos veiklų. Tokios dekoracijos ne tik suteiks interjerui gyvumo, bet ir ypatingo stiliaus ir charakterio.

Šiuolaikiniame pasaulyje labai populiarus yra minimalizmas. Minimalistiniai paveikslai ant drobės tikrai yra unikali bet kokios erdvės sienų apdaila. Įvairūs abstraktūs raštai ir ornamentai taip pat labai populiarūs, ypač įvairiose biurų ir ofisų erdvėse. Tokie paveikslai ant drobės yra elegantiškas priedas prie minimalistinės interjero dizaino koncepcijos.