Įvairūs

„Trade Republic“ siūlo 2 % palūkanas už grynuosius pinigus visiems savo klientams

  • Visi klientai per metus gauna 2 % palūkanų už savo pinigų likutį
  • Rinkoje pagrindinė metinė palūkanų norma – neribotas pasiūlymas palyginti su kitais bankais
  • Palūkanos bus skaičiuojamos tiesiogiai programėlėje ir pervedamos kas mėnesį
  • Pasiūlymas galioja visiems esamiems ir naujiems klientams rinkose tuo atveju, kai pinigų likutis yra iki 50 000 eurų
  • Lyderystės rinkoje plėtra pasitelkiant didžiausią Europoje taupomąją platformą

VILNIUS, Lietuva–(BUSINESS WIRE)–„Trade Republic“, didžiausia Europoje taupomoji platforma, savo klientams dabar per metus siūlo 2 % palūkanas už pinigų likutį. Taip jie gali lengvai dalyvauti rinkose taikant padidintas ECB normas. „Trade Republic“ siūlo rinkoje pagrindinę faktinę palūkanų normą tiek naujiems, tiek esamiems klientams. Priešingai nei kiti bankai, šio pasiūlymo laikas yra neribotas ir galioja iki kito pranešimo. Palūkanos skaičiuojamos tikruoju laiku ir išmokamos kas mėnesį – tokiu būdu klientai gali kaupti sudėtines palūkanas. Įvesdama palūkanas, „Trade Republic“ dabar du kartus jas padidina vykdydama savo misiją nustatyti jas savo klientams, kad būtų kuriama ilgalaikė gerovė ir taupoma pensijai.

„Taikydami 2 % faktinę metinę palūkanų normą per metus, mes perduodame iš naujos palūkanų normos aplinkos gaunamą naudą tiesiogiai savo klientams. Kiekvienas investuotojas dabar gali tiesiogiai ir lengvai gauti naudos iš palūkanų“, – sako Christian Hecker, vienas iš „Trade Republic“ įsteigėjų. „Lygiai prieš ketverius metus mes buvome vieni iš pirmųjų šios paslaugos teikėjų Europoje pristatę investavimą be komisinių. Dabar žengiame kitą žingsnį vykdydami savo misiją suteikti galimybę kaupti turtą kiekvienam. Šiandien „Trade Republic“ yra pati patraukliausia vieta taupyti ir investuoti savo pinigus.“

Kylant Europos Centrinio Banko normoms ir pasikeitus daug metų buvusiai neigiamų palūkanų normų tendencijai, palūkanomis grindžiamas taupymas vėl tapo patrauklus. „Trade Republic“ yra pirmasis tarpininkas, kuris pasinaudojo galimybe mokėti palūkanas už visų klientų neinvestuotą piniginį turtą. Taikydama faktinę 2 % metinę palūkanų normą per metus visiems esamiems ir naujiems klientams, didžiausia Europoje taupomoji platforma aiškiai nurodo, kad ji išsiskiria iš konkurentų. Priešingai nei kiti bankai, pasiūlymo trukmė yra neribota ir nustatytos palūkanų normos galios iki kito pranešimo. Pajamos iš palūkanų apskaičiuojamos programėlėje tikruoju laiku ir išmokamos kas mėnesį. Pasiūlymas taikomas grynųjų pinigų likučiams iki 50 000 eurų. Klientų lėšos yra apsaugomos iki 100 000 eurų taikant indėlių garantijų sistemas (IGS).

„Trade Republic“ sąskaitą programėlėje arba naudojantis darbalaukiu galima atsidaryti tik per penkias minutes. Klientai gali investuoti į didžiausią Europoje nemokamą biržinio fondo taupymo planą. Be to, „Trade Republic“ taip pat siūlo dalinę prekybą beveik visomis akcijomis. Taip klientai gali investuoti bet kokį turimą biudžetą, įskaitant brangiai įkainotus individualius vertybinius popierius, kaip antai Booking.com ar Warreno Buffeto „Berkshire Hathaway“. „Trade Republic“ veikia 17 Europos šalių, o jį prižiūri „BaFin“ ir „Bundesbank“.

NORĖDAMI GAUTI PAPILDOMOS INFORMACIJOS, APSILANKYKITE:

Svetainė I DUK I Facebook I Instagram I Twitter

APIE „TRADE REPUBLIC“

„Trade Republic“ vykdo misiją milijonams europiečių suteikti galimybę kurti gerovę naudojantis prieiga prie kapitalo rinkų, kuri yra saugi, kuria lengva naudotis ir kuriai netaikomi komisiniai. Turėdama daugiau nei milijoną klientų, „Trade Republic“ jau yra namuose naudojama ekrano programėlė, skirta daugybei europiečių valdyti savo turtą. Ji siūlo investuoti į taupymo planus, užsiimti daliniu investavimu ir investuoti į biržinius fondus, taip pat išvestines finansines priemones ar kriptovaliutą. „Trade Republic“ yra technologijų bendrovė, kurią prižiūri „Bundesbank“ ir „BaFin“. Kaip didžiausia Europoje taupomoji platforma, „Trade Republic“ gavo investicijų iš „Accel“, Peterio Thielo „Founders Fund“, „Ontario Teachers‘“, „Sequoia“ ir TCV. Berlyne įsikūrusią bendrovę 2015 metais įsteigė Christian Hecker, Thomas Pischke ir Marco Cancellieri.

Šio pranešimo tekstas pirminio šaltinio kalba yra oficiali ir patikima versija. Vertimai teikiami tik patogumui ir turėtų būti gretinami su tekstu originalo kalba, kuris yra vienintelė juridinę galią turinti teksto versija.

Pilną straipsnio versiją galite matyti paspaudę nuorodą: 

https://www.businesswire.com/news/home/20230102005048/lt/