telefonu priedai
IT,  Įvairūs,  Laisvalaikis,  Namams,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Verslas

Telefonų priedai internetu

Lietuvoje įprasta matyti, kad dėklai telefonams bei kiti priedai dažniausiai yra perkami internetu – čia kaina labai maža, o ir kokybe nelabai yra priežasčių skųstis. Žinoma, viskas priklauso nuo pirkimo vietos – jeigu ji pasirenkama netinkamai, tai ir žalos galima patirti. Telefonų priedai yra parduodami tiek el. parduotuvėse, tiek skelbimų portaluose, tiek ir specialiose svetainėse ar forumuose. Paprasčiausiai, jeigu nesivaikote mažų kainų, siūlytume rinktis elektronines parduotuves, nes kitose vietose yra tam tikrų niuansų. Pirkdami aksesuarus telefonui, nevenkite apsidairyti plačiau – kiekviena vieta turi būti išanalizuojama.

Elektroninės priedų parduotuvės siūlo ko gero geriausią ir pigiausią produkciją. Sakydami „pigiausią“ neturime galvoje, kad jums bando pardavėjas įsiūlyti nekokybiškus priedus, tiesiog pigi kaina pasireiškia su atitinkama kokybe. Lyginant elektroninių parduotuvių kainas su kitomis vietomis, galime drąsiai teigti, kad jos jums pasiūlys kokybiškiausius telefonų aksesuarus bei apsaugos priemones už mažiausią kainą. Čia pirkti yra saugu, nes joks pardavėjas nevengia pateikti apie save informaciją taip kaip ir turėtų būti. Čia rasite visus rekvizitus bei atsiliepimus jau iš patenkintų klientų. Žinoma, nusiskundimus atrasti čia taip pat lengva – nepatikimos el. parduotuvės jau puikuojasi skundų portaluose.

Skelbimų portalai yra labiau keliantys riziką įsigyti nekokybiškų aksesuarus telefonams. Čia pardavėjai tik nurodo kokio modelio telefonams skirtais priedai prekiauja, tačiau nenurodo savo rekvizitų, iš kurių būtų galima apžvelgti jų reputaciją. Būtina pabrėžti, kad skelbimų portalai pritraukia didesnį skaičių sukčių, kurie net gi akivaizdžiai bando apgauti – paima pinigus, o priedų taip ir neatsiunčia. Jeigu ieškote kažkokių dangtelių ar dėklų, siūlytume atidžiai dairytis po skelbimų portalus ir aišku – turite būti budrūs, kad sukčiai jūsų neapgautų ir nepasisavintų jūsų pinigų.

Forumai ir specializuoti portalai yra kiek saugesni, nes juose yra griežtai kontroliuojama prekyba. Kai kurie portalai prižiūri ir pardavėjų registravimąsi, nes turbūt pastebėjote, kad kai kurie reikalauja ir tapatybės patvirtinimo už tam tikrą mokestį. Tokiu būdu yra siekiama iš anksto identifikuoti sukčius. Tokiose vietose pirkti telefonų aksesuarus yra gana saugu.