IT

Naujausia komandiruočių valdymo programa verslui

Daugelis įmonių šiai dienai dirba tarptautinėje rinkoje, todėl kiekvienas darbuotojas gana dažnai turi keliauti į komandiruotes. Kartais kelionė trunka dvi, tris dienas, kartais dar ilgiau. Viskas priklauso nuo to į kokią valstybę keliaujama. Kuomet kompanijoje dirba daug darbuotojų natūraliai atsiranda problema visus juos kontroliuoti. Šioje situacijoje IT specialistai siūlo specialiai komandiruočių valdymui pritaikyta programą. Tokia programa yra puikus pagalbininkas planuojant keliones ir sekant darbuotojų atliktą darbą. Kiekvienas darbuotojas turi prisijungimą prie programos ir joje žymi kiekvieną darbą, kurį jis atlieka. Kadangi šalia darbuotojo nėra vadovo, todėl vadovo funkciją atlieka būtent tokia specializuota komandiruočių valdymo programa. Darbuotojas atlikęs darbus programoje pažymi rezultatus ir jo tiesioginis vadovas būdamas biure gali stebėti, kaip sekasi jo darbuotojams. Tokia programa ne tik padeda dirbti efektyviau, tačiau ir yra geras pagalbininkas keliaujant. Programoje veikia uždara bendravimo platforma, kurioje darbuotojai operatyviai keičiasi aktualia informacija.

Kaip išsirinkti tinkamą programą komandiruotėms?

Pirmiausia reikia susirasti patyrusius IT specialistus, kurie kuria ir parduoda panašias programas. Lietuvoje tokių įmonių nėra daug, tad pasinaudoja paieškos sistemomis greitai rasite jums tinkančią kompaniją. Klausimas ar jos produktai yra kokybiški? Geriausias atsakymas, tai įmonės atlikti darbai. Kuomet bendraujate su nauja kompanija, tuomet visuomet prašykite, kad jie atsiųstų kuo daugiau įgyvendintų projektų. Net gi gali duoti esamų klientų kontaktus. Jūs tiesiog pasiskambinsite į įmones ir iš pirmų lūpų sužinosite visą reikiamą informaciją apie IT specialistus. Kadangi, jau minėjome, kad rinkoje nėra daug pasirinkimo, tad rekomenduojame tokių programų pasidairyti užsienyje. Aišku, tuomet programa bus anglų kalba, tačiau kartais galima nemažai sutaupyti perkant tokį produktą kitoje valstybėje.

Kiek kainuoja komandiruočių valdymo programa?

Šiandien rinkoje galima rasti ne vieną kompaniją, kuri parduoda tokias programas. Dažniausiai kainos prasideda nuo kelių tūkstančių eurų ir gali siekti dešimt, penkiolika tūkstančių. Viskas priklauso nuo programos sudėtingumo. Kartais programa turi daugybę papildomų modulių, kurie natūraliai padidina programos kaina. Tačiau jeigu jūsų kompanija ieško paprastesnio produkto, tai turite žinoti tai, jog galite visai lengvai susitarti su IT bendrovėmis dėl konkurencingos kainos už jums reikiamą produktą.